Прості практичні правила зберігання водохресної води – з ними Святий Дух буде царити вічність

Водохреща - одне з головних християнських свят. Традиційно слід приносити освячену воду додому. Редакція "Сенсації" зібрала практичні поради по її зберіганню.

19 січня всі християни православного обряду святкують Водохреща. У цей день Ісус Христос здійснив обряд хрещення, тобто очищення всіх гріхів, у віці 30 років в річці Йордан. Божий Син був безгрішним, проте похрестився, як будь-яка смертна людина, щоб показати, що він не вищий за інших.

Після здійснення обряду, у небі з’явився голуб, в образі якого представ Господь. Інколи Водохреща називають ще Богоявленням.

Сьогодні буде диво.

Цікаво, що традиція купання у водоймі прийшла до нас не так давно: історики вважають, що пірнати в ополонку почали українці приблизно у 19 сторіччі, популярності обряд набув на початку ХХ сторіччя.

Головна святиня цього дня – вода. Вважається, що тільки сьогодні вся вона є святою, тому дуже корисно розпочати свій день з омивання.

Святу ж воду потрібно набирати виключно з чистими думками. Якщо ви хочете лікуватися за її допомогою, вам потрібно спершу прочитати молитву, а потім вже її вживати. Найкращий час для такого обряду – ранковий.

А ось зберігати святу воду потрібно дуже ретельно. Відомо, що вона не пліснявіє, не має запаху, у ній не заводяться комахи.

Заряджена молитвами, вода потребує зберігання у чистому посуді.

Найкращий посуд для святої води – скляний.

Не потрібно її тримати у пластикових банках чи пляшках – так ви виказуєте свою неповагу до святині.

Перед походом до церкви, відведіть спеціальне місце, де ви будете тримати водичка. Там має бути сухо та обов’язково чисто. Ще краще, якщо святиня не буде стояти під прямими сонячними променями.

Ні в якому разі не можна ставити принесену реліквію під раковини, ванни та біля місць, де викидається сміття.

Аби вода тримала свою силу, поставте коло неї іконку зі своїм святим-помічником.

І пам’ятайте, що водохресна святиня має бути використана за рік, адже ви берете її на своє благо та як допомогу від Господа.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини