Іменини 8 серпня 2021 року: хто відзначає День Ангела та як правильно відзначати іменини вірянам

У святцях сьогодні значить 11 імен і їх щасливчики-власники сьогодні мають обов'язково почути теплі та щирі привітання від вас. Не шкодуйте теплих слів.

8 серпня випадає на день Божий – неділю і 11 вірян мають сьогодні подвійне свято. Зауважте, що іменини – це відзнака святих покровителей, які стали ангелами для хрещеної людини. Тобто це день, коли православний вірянин отримує унікальне церковне ім’я і стає помітним для Господа.

Древнє таїнство хрещення 

Сьогодні День Ангела відзначають 11 імен: Аппіон, Геронтій, Мойсей, Федір, Сергій, Парасковія, Іерусалеам, Домінік, Кипріан, Еміліан.

Як дізнатися своє ім’я при хрещенні?

Всіх, хто пройшов таїнство обряду вносять у церковні метрики. Після хрещення батьки мають отримати спеціальне свідоцтво, де і зазначається на честь кого назвали дитину. Часто буває так, що світське ім’я не співпадає з церковним.

Батьки можуть назвати малюка згідно з сучасними тенденціями і наректи по-закордонному. Наприклад, дівчинку, що народилася 8 серпня назвали Міланою. Такого імені у святцях немає і тому при хрещенні вона буде Парасковією.

Правила святкування іменин

Давньою доброю традицією є похід на свій День Ангела до церкви. Бажано обрати храм, де є образ вашого покровителя. Так ви зможете отримати від нього захист.

Не рекомендується на свої іменини влаштовувати застіль з великою кількістю алкоголю. Раніше вважалося, що у цей день слід водити хороводи. Ця традиція бере початок з язичницького культу сонця. Предки вірили, що так людина наповнюється енергією тепла та заряджається здоров’ям на весь рік.

 

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.