Свято 7 вересня 2021 року: що можна і не можна робити на день перенесення мощей апостола Варфоломія

Сьогодні церква згадує вірного учня Христового - Варфоломія. Дізнайтеся, як здобути Божу ласку у цей день

7 вересня дуже важливе свято. Сьогодні православна церква згадує день перенесення мощей апостола Варфоломія. Цей святий за життя знав Христа. Він був одним з тих 12 вірних учнів

Апостол

Чоловік був настільки вірним Сину Божому, що не здався навіть під натиском язичників. Вони не щадили Варфоломія. За те, що він проповідував вчення його схопили. Не здався святий навіть перед муками, але поплатився життям.

По смерті святого апостола, вірні взяли чесне тіло його і поклали в тому ж місті в олов’яному ковчезі. Згодом почали відбуватися дива від мощей апостола, бо хворі зцілялися від них та багато хто з невірних увірували в Христа.

Що можна і не можна 7 вересня?

Так, як подія до якої приурочено свято не є дуже радісною, сьогодні потрібно проявити стриманість та сумлінність. Не дозволяється влаштовувати пишних гулянь та свят, а ще не можна вживати міцні напої.

Краще за можливості провести 7 вересня у тиші та спокої. Наші пращури мали звичку у цей день відвідувати монастирі та допомагати служителям у справах. Це дуже добра духовна практика, коли працею людина шанує Господа.

Потрібно для захисту прочитати сьогодні зранку молитву Отче наш, а перед виходом з дому попросити свого янгола охоронця бути з вами у дорозі.

Не рекомендується 7 вересня присвячувати час розвагам та забивати голову негативним контентом. Варто утриматися від фільмів жаху або від суворих бойовиків. Наповніть у цей день думки радощами та приємними добрими новинами.

Схожі статті

Коли і як святкують Різдво в Україні 2023-2024: основні дати за старим і новим календарем, традиції

Розповідаємо, коли святкують Різдво у 2023 році в Україні, які існують різдвяні традиції, заборони. Також дізнаєтеся, коли Різдво перенесли на 7 січня, про страви на Святвечір та інші цікаві факти.

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.