Церковне свято 7 жовтня: що можна і не можна робити на День пам’яті святої Теклі – традиції, прикмети

Свято 7 жовтня є дуже важливим для духовного розвитку та росту. Не пропустіть можливість очистити душу.

Свято Теклі Іконійської припадає на четвертий день тижня цього року. Це означає, що Господь сьогодні благословляє на підготовку до вихідних та заслуженого відпочинку.

Якщо ви не знаєте, хто така свята – цей матеріал точно для вас. Текля – це уособлення вірності Христу та відданості принципам. У 18 років дівчина, що походила з язичницької родини, вирішила вийти заміж, але почувши проповідь апостола Павла, увірувала у Спасителя.

Молитва

Звісно, поганська братія не змогла змиритися з тим, що їх землячка стала іншої віри та вигадали для неї тортури. Теклю завели на велике вогнище. Дівчина вже прощалася зі своїм життям, але дощ пішов та загасив полум’я. Бог врятував свою вірянку, а вона у вдячність йому навернула рідних до християнства.

Що можна та не можна робити 7 жовтня?

Так, як язичники застосували проти святої вогонь, особливо обережно слід сьогодні поводитися з цією енергією. За можливості утримайтеся від випікання та приготування їжі.

Можна 7 жовтня собі влаштувати невеликий несуворий піст. Цього дня слід молитися за діток, адже мучениця була ще зовсім юною.

Радимо читати такий текст:

Господи, у милостивій владі Твоїй чада мої, раби Твої (імена). Помилуй і спаси їх, імені Твого ради. Господи, прости їм усі гріхи вільні і невільні, скоєні ними перед Тобою. Господи, настав їх на істинний шлях Твоїх заповідей і розум просвіти світлом Христовим для порятунку душі і зцілення тіла.

Прикмети на 7 жовтня

  • Сонце світить яскраво – зима буде холодною.
  • Грім гримить 7 жовтня – зима буде теплою.
  • Дуб не скинув листя та жолуді – буде теплим грудень.
  • Птахи полетіли низько над землею – бути ранній зимі.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 24 жовтня

Церковне свято 24 жовтня: що можна і не можна робити на Пиливів день – традиції, прикмети

Святий Пилип був не просто проповідником, а й сильним цілителем. Вважається, що всі, хто сьогодні стане перед образом Божим не знатиме горя до кінця року. Для вам підготували давню та просту молитву-помічницю на 24 жовтня. Читайте її зі щирими і добрими помислами.
Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Злата Огнєвіч продовжує шукати своє кохання на проєкті та вивчати учасників з різних сторін.
Топ-5 українських ловеласів

Володимир Кличко, Григорій Чапкіс та інші українські ловеласи: хто з зірок змінив найбільшу кількість жінок

Дехто вірить, що кохання буває одне на все життя. А ось герої цього матеріалу навпаки у пошуках "тієї єдиної" встигли побувати у декількох шлюбах, дехто з них продовжує пошуки любові усього свого життя. Хто ж ті зіркові чоловіки, які змінили не одну дружину.
Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується

Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується: “Все віддам за нього”

Декілька тижнів тому стало відомо, що колишній чоловік Ані Лорак, український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу заручився зі своєю обраницею Лілією. Подія якраз пропала на реліз нової композиції співачки, а тепер Кароліна інтригує мережу свіжими новинами.
Юрій Горбунов

“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.

Популярне

Останні новини