Церковне свято 22 жовтня: що можна і не можна робити на День Якова сина Алфеєва – традиції, прикмети

22 жовтня - справжній магічний день. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Якова, який був одним з апостолів Христа, брата Іуди. Як правильно справляти свято, кому потрібно молитися, а найголовніше, на які прикмети звернути увагу - дізнайтеся у матеріалі та не забудьте їм поділитися.

Апостол Яків. Син Алфеєв був вірним соратником Христу і після сходження Спасителя на Голгофу, почав проповідувати. За це його і зненавиділи противники віри. Мученицьку смерть прийняв святий, але своїм принципам не зрадив.

Церковне свято 22 жовтня

Що можна та не можна робити 22 жовтня?

Відомо, що з давніх-давен наші предки асоціювали цей день з добробутом та благополуччям. Одним з ритуалів, який би міг привернути сьогодні вдачу і багатство додому, було випікання пирогів. Випічкою слід пригостити близьких та рідних у цей день. Начинка має бути з м’яса або риби. Це символічно буде означати, що ви готові подвоїти благополуччя.

Від праці сьогодні не можна утримуватися, а ось людних місць слід уникати. 22 жовтня блага легко здобути, але так само легко і втратити. Особливо пильнуйте кишені, адже злодії не дрімають.

Також не варто на День пам’яті Якова заводити нові романтичні стосунки та вступати до шлюбу.

Як правильно молитися 22 жовтня?

Сьогодні зі своїми проханнями потрібно звертатися з такою молитвою:

Всемогутній вічний Боже, який мученицькою кров’ю святого Якова освятив перші плоди священства Твоїх Апостолів, вчини, аби Твоя Церква була зміцнена його визнанням віри і завжди раділа його заступництву. Господи, опікуйся Твоїм людом і бережи його, аби, підтриманий допомогою святого Якова Апостола, він був угодний Тобі своїми ділами і служив Тобі у свободі духа. Дай нам, просимо Тебе, Господи, наслідувати у нашому житті віру і вчинки Твого слуги, святого Якова Апостола, аби, вірні Тобі у вірі та любові, ми гідно служили Тобі своїми ділами. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

Головне робити це з чистим серцем. Сьогодні неважливо будете ви молитися перед образом Господнім чи ні, головне робіть це у тихому місці, де вам ніхто не буде заважати.

Прикмети на 22 жовтня

Сьогодні слід дивитися за дощем або снігом. Якщо землю припорошить, то через 40 днів настане зима. Якщо побачите бурульки на листях – то осінь ще протримається щонайменше місяць.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини