7 травня 2022: яке сьогодні свято, що можна і не можна робити у день Сави Стратилата, традиції, заборони

7 травня у церковному календарі особливо шанується. Сьогодні ми згадуємо християнина, який життя поклав за свою віру у Спасителя. Як правильно відзначити день – читайте у матеріалі.

Святого Саву церковники виділяли, як людину, що мала готське походження. В еру становлення християнства, ці люди вважалися варварами, не здатними освоїти Святе Письмо.

Втім Саві вдалося. Його день пам’яті вважається енергетично сильним. Сьогодні не варто вдаватися до лихослів’я, сваритися з близькими або ображати дітей. Кожне погане слово обернеться прокляттям саме до вас.

7 травня 2022: яке сьогодні свято

Краще вранці провести такий захисний ритуал: візьміть солону воду, занурте у неї руки та протріть обличчя тричі. При цьому приговорюйте:

“Сіль да водичка – всі злидні з личка”

Також гарно буде сьогодні прочитати таку молитву:

Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини твої Він прощає, всі недуги твої оздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує. Господи, вислухай молитву мою, і благання моє нехай дійде до Тебе! Помилуй мене, Господи, – я ж бо слабий, оздоров мене, Господи, бо тремтять мої кості, і душа моя сильно стривожена … Гине тіло моє й моє серце, та Бог – скеля серця мого й моя доля навіки. Я в ім’я Господа кличу: О Господи, визволи ж душу мою! Господь милостивий та справедливий, і наш Бог милосердний! Пильнує Господь недосвідчених, – став я недужий, та Він допоможе мені! Вернися, о душе моя, до свого відпочинку, бо Господь робить добре тобі, бо від смерті Ти визволяєш душу мою, від сльози моє око, ногу мою від спотикання. Я ходитиму перед обличчям Господнім на землях живих! Господь очі живим відкриє, Господь випростовує зігнутих, Господь милує праведних! Господь любить тих, що бояться Його, що надію складають на милість Його! Благословенний. Господь навіки. Амінь!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини