Троїцьке поминання. Цей день має не лише релігійне, а й містичне значення. Вважається, що душі тих, хто відійшов на небеса, приходять до своїх місць на погості. Якщо їх не провідувати – не знатимуть спокою до Різдва.
Сьогодні радять провести день у ментальному спокої та багато молитися. Можна влаштовувати поминальні обіди разом з друзями та близькими. Головною стравою на столі має бути коровай або житній хліб. Його їдять в першу чергу, попередньо розділивши між гостями.
Варто також згадати і про молитву. Доречно просити захисту у покійних близьких. Пам’ятайте, що душа – безсмертна, а ваші рідні на небесах стали вашими янголами-охоронцями.
Молитися потрібно так:
Господи Ісусе Христе, Ти на землі перебував й добро усім чинив. Ти зцілював хворих, щоб зміцнити нашу віру. Вчини так, щоб кожен лікар своєю дбайливістю і щирістю продовжував у хворих надію на одужання. Вчини, аби кожен лікар пам’ятав, що його праця є служінням Тобі. Обдаруй кожного лікаря здоров’ям, терпеливістю, добротою, щоб через його допомогу хворі пізнавали Твою доброту.
Господи, Ти похвалив милосердного самарянина за те, що він не обминув потерпілого. Вчини так, щоб усі медичні сестри та санітарки з турботою дбали про хворих. Нехай у кожному хворому вони зуміють побачити страждаючого Христа. Обдаруй їх Своїм Милосердям, щоб вони вкладали душу в свою працю.
Бо тоді хворі менше страждатимуть і матимуть надію на одужання. Нехай їхні слова будуть лагідними і добрими. Нехай вони зносять усі труднощі з усмішкою на обличчі. Вчини так, щоб несучи милосердя хворим, вони доступили й Твого Милосердя. Амінь.
Нагадаємо, що іменини сьогодні, 11 червня, святкують Олександра, Андрій, Іван, Лука, Марія, Федот, Варнава і Фелікс.