6 листопада: яке свято, чиї іменини святкуємо. Народні прикмети, що можна і чого не треба робити

Релігійний літургійний календар 6 листопада молитовно згадує святого мученика Арети і тих, що з ним та вшановує Ікону Всіх скорбних Радість.

Про святого мученика Арету і тих, що з ним згадується у переданнях. Події відбувалися близько 500 року в Аравії, яка на той час була уже християнською.

Та сталося так, що нею почав правити жид Дунаян, який поклав знищити всіх християн. Підступом і брехнею він заволодів містом Сава, в якому прихистилися християни.

Того часу Дунаян убив пророка Арету, якому уже тоді було 95 літ. А з ним наказав спалити живцем понад чотириста дев’яносто осіб, що посвятили своє життя Богу – священиків, клириків, монахинь і монахів. Потім загинуло двісті двадцять сім найзнаменитіших жінок і чотири тисячі двісті п’ятдесят два жителі різного віку, стану і статі. Такою чисельною була жертва. Усі вони отримали святість у Царстві Небесному.

Ікона Всіх скорбних Радість стала чудодійною після того як в 1688 році біля неї зцілилася сестра патріарха Іоакима (1674-1690 рр.) Євфимія.

Донині дійшов великий список чудодійних зцілень, свідчень про вирішення різноманітних потреб у чудесний спосіб, з якими вірні зверталися до своєї Небесної Владичиці Богородиці Діви Марії.

І це не дивно, адже Богородиця є тією, якій Господь, Ісус Христос, наш Бог, а її син, дав обітницю – виконати кожне її прохання. Вона також є і нашою Небесною Заступницею, адвокатессою перед справедливим суддею.

В цей день потрібно бути стриманим та молитися до святих мучеників Арета і тих, що з ним та до Ікони Всіх скорбних Радість . Стримувати свої негативні нахили: гординю, зарозумілість, гидливість і злість.

Іменини святкують Олексій, Панас, Вікторія, Георгій, Іван, Іраклій, Лаврентій, Микола, Петро

Народні прикмети на 6 листопада

  • Купити або продати в цей день будинок або квартиру – до вдалого результату операції.
  • Якщо розіб’ється дзеркало − чекай біди.
  • Ворони збираються в зграї – до рясного снігопаду.

Схожі статті

Коли і як святкують Різдво в Україні 2023-2024: основні дати за старим і новим календарем, традиції

Розповідаємо, коли святкують Різдво у 2023 році в Україні, які існують різдвяні традиції, заборони. Також дізнаєтеся, коли Різдво перенесли на 7 січня, про страви на Святвечір та інші цікаві факти.

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.