22 червня: хто сьогодні святкує День ангела? Марія Яремчук та Олександр Пономарьов приймають вітання

Окрім власного дня народження, існують ще й свої іменини, які можна відсвяткувати за церковними правилами та порадами від усіх вірять. Дізнаймося, хто зустрічає свого ангела-охоронця 22 червня.

З часів існування наших предків заведено вважати отримання подарунків у свій день народження, як спосіб відігнати усю нечисту силу зі свого життя та позбавитися від негативу на душі. Отже, іменини 22 червня святкують: Олександр, Іван, Кирило, Олексій, Ян, Рафаель, Марія, Магдалина, Маріанна, Марфа, Марта, Фекла.

З представників українських знаменитостей своє свято відзначають: відома співачка, учасниця багатьох пісенних конкурсів країни Марія Яремчук; співак, композитор, народний артист України Олександр Пономарьов; колеги по роботі на Новому каналі Марія Єфросиніна та Олександр Педан.

Марія Яремчук презентувала нову пісню
Марія Яремчук

Цікаво, але зірки поділилися на дві групи творчих ніш – співочої та телевізійної, однак кожен у своїй професії справжній гуру й має чималу аудиторію прихильників. Окрім цього, 22 червня віряни вшановують пам’ять святителя Кирила та архієпископа Олександрійського. Тому, не варто сваритися, лихословити та рекомендується відкласти будь-яку фізичну працю на інший день. Народні прикмети попереджають, що цього дня не треба ділитися своїми планами, адже не збудуться.

Пономарьов розповів про особисте життя
Олександр Пономарьов

Не забудьте привітати своїх близьких та рідних з їхнім Днем ангела, якщо в родині наявна людина з ім’ям зі списку церковного календарю. Приємні подарунки, а також тиха сімейна вечеря стане приємним доповненням до свята. Отож, вітаємо всіх вищеперерахованих імен з іменинами та наших українських зірок.

Схожі статті

Коли і як святкують Різдво в Україні 2023-2024: основні дати за старим і новим календарем, традиції

Розповідаємо, коли святкують Різдво у 2023 році в Україні, які існують різдвяні традиції, заборони. Також дізнаєтеся, коли Різдво перенесли на 7 січня, про страви на Святвечір та інші цікаві факти.

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.