17 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Микола Тищенко та Ольга Фреймут приймають вітання

Термін іменини пропонують вживати, як особисте свято, що збігається з днем вшанування однойменного святого. Дізнаємося, хто відзначає День ангела 17 липня.

Головним атрибутом святкувань Дня ангела та іменин є відвідання храму та прочитання молитви. Якщо ж планується гуляння, їх варто провести тихо, в атмосфері духовності, без вечірок та гучної музики. Отож, 17 липня своє свято мають ряд таких імен: Микола, Ольга, Олександра, Олексій, Юхим, Андрій, Федір, Тетяна, Марія, Анастасія, Павло, Марта, Марфа.

З представників українських знаменитостей відзначити День ангела мають змогу – відомий ресторатор, політик, громадський діяч, телеведучий Микола Тищенко та знаменита телеведуча, журналістка, письменниця Ольга Фреймут.

День Ангела
17 липня: хто сьогодні святкує День ангела?

Кожен по-різному відзначився в медійному світі, проте є те, що притаманне їм обом. Микола Тищенко професійний ресторатор, який точно знає всі тонкощі ресторанного обслуговування та ведення бізнесу.

Втікач Тищенко
Хто сьогодні святкує День ангела? Микола Тищенко приймає вітання

Ольга Фреймут була багаторічним ревізором зі стажем. Після виходу програми “Ревізор” на Новому каналі глядачі відкрили знаменитість зовсім з іншої сторони, як справедливу, розсудливу та з правильними манерами. До речі, Микола Тищенко теж спробував свої сили в проєкті, ставши на місце другого ревізора, Вадима Абрамова.

Ольга Фреймут
Хто сьогодні святкує День ангела? Ольга Фреймут приймає вітання

Отож, героям нашої статті точно знайомі правила існування громадських закладів харчування, якими мають бути готелі та інші місця загального відвідування.

Окрім цього, 17 липня віряни вшановують пам’ять святого Андрія. Не рекомендується сваритися, виясняти відносини, починати нові справи, адже отримати бажаного результату не вдасться.

Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які святкують День ангела 17 липня та українських зірок Миколу Тищенка та Ольгу Фреймут.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.