23 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Антон Лірник та Олександр Стоянов приймають вітання

Щоденно імена різного походження відзначають свій День ангела, однак є ті, хто нехтують святами та не вірять в народні традиції. Дізнаємося, хто сьогодні має власні іменини.

З давніх-давен предки називали новонароджених дітей іменами зі списку церковного календарю, а саме з тих, хто того дня мали День ангела. Отож, 23 липня відзначити світлі та щирі іменини мають змогу: Антон, Олександр, Георгій, Єгор, Данило, Леонтій, Петро, Нестор, Степан.

З представників українських знаменитостей згадаємо знаменитого шоумена, сценариста, телеведучого Антона Лірника та відомого артиста балету, прем’єра Національної опери України Олександра Стоянова.

Антон Лірник найбільш відкрився публіці завдяки суддівству та виступам зі своїми командами в гумористичній програмі “Ліга сміху”. Окрім цього, шоумен займається музичною діяльністю, а з 2011 року вийшов його кліп “Зимова” й “Найкраще дитинство”.

Куди зник гуморист Антон Лірник
Хто сьогодні святкує День ангела? Антон Лірник приймає вітання

Олександр Стоянов став відомим завдяки таланту в балеті та зірковій дружині, примі-балерині Катерині Кухар. Улюблена справа життя обом подарувала не тільки самореалізацію, а й кохану людину. Чоловік у віці 10 років встиг завоювати призові місця на місцевих чемпіонатах з бальних танців.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов
Хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Стоянов приймає вітання

Крім цього, 23 липня віряни вшановують пам’ять преподобного Антонія Печерського. В цей день не радиться обрізати волосся, сваритися з рідними та носити брудний одяг.

За правилами святкування Дня ангела не варто влаштовувати великих застіль з міцними напоями та музикою. Проведіть своє свято в колі родини або найближчих друзів в тихій атмосфері, подумки помоліться та подякуйте за свій захист. Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які сьогодні відзначають іменини та шоумена, телеведучого Антона Лірника й артиста балету Олександра Стоянова.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.