29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.

Кожного дня церковний календар доповідає пересічним громадянам, які імена мають своє свято. Дехто нехтує та забуває подякувати своєму ангелу-охоронцю за захист, а дехто дотримується всіх традицій святкувань. Отже, 29 липня іменини мають ряд таких імен: Євген, Валентин, Павло, Юлій, Мануїл, Іван, Петро, Теодор, Федір, Ян, Яків, Алевтина, Валентина, Юлія.

З представників українських знаменитостей згадаємо відому співачку, тренерку нового сезону “Голос країни” Юлію Саніну та її колегу, естрадного співака, композитора Павла Зіброва.

Обоє зірок шоу-бізнесу працюють в одній пісенній сфері, втім, мають свій стиль виконання хітів та різну аудиторію прихильників. Юлія Саніна стала знаменитою після гурту “The HARDKISS”. Усі пісні написані особисто співачкою та креативним продюсером Валерієм Бебком.

Хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна приймає вітання

Павло Зібров отримав почесне звання народного артиста України, адже все своє життя присвятив музиці та процвітанню україномовної творчості. Наразі підтримує Батьківщину та продовжує прославляти нашу культуру у всьому світі.

Павло Зібров розповів про стосунки з Таїсією Повалій
Хто сьогодні святкує День ангела? Павло Зібров приймає вітання

Окрім цього, 29 липня віряни вшановують пам’ять священномученика Афіногена і його 10 учнів. Не варто сваритися, бажати зла та відмовляти в допомозі.

Напередодні Дня ангела бажано взяти участь в богослужінні, а в день самого свята можна помолитися та забажати здійснення одного з бажань. Ми вітаємо всіх імен, які сьогодні мають іменини та українських зірок – Юлію Саніну та Павла Зіброва.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

28 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Володимир Остапчук та Василь Вірастюк приймають вітання

У побуті світле свято іменини називають річницю від дня народження людини. В день ангела варто подякувати ангелу-охоронцю за особливий захист та помолитися за подальший добробут.