30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

В народі часто обирали імена новонародженим, які збігалися з фактичним днем їхніх іменин, однак зараз ця традиція відійшла на другий план, тому батьки обирають, як будуть звати дитину в залежності від уподобань до різних імен. 30 липня День ангела святкують: Петро, Леонід, Марина, Маргарита, Вероніка.

З представників українських знаменитостей своє свято мають – відома фітнес-тренерка, фахівчиня з правильного харчування Марина Боржемська та ресторатор, бізнес-тренерка Маргарита Січкар.

Обидві жінки працюють в різних сферах діяльності та в медійному просторі відзначилися по-різному. Марина Боржемська заявила про себе, що є хорошим мотиватором, тренером та прикладом для наслідувань на проєкті про схуднення “Зважені та щасливі”. Також була дружиною спортсмена, професійного боксера В’ячеслава Узелкова, втім, у 2018 році подружжя вирішило розлучитися.

42-річна Марина Боржемська-Узелкова показала життя після розлучення
Хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська приймає вітання

Маргарита Січкар є справжньою бізнесвумен та постає прикладом для жінок, які хочуть самореалізуватися. Неодноразово сиділа в ролі експерта в шоу “Один за всіх”, а також була ведучою проєкту на 1+1, який мав назву “Сім’я”.

Хто сьогодні святкує День ангела? Маргарита Січкар приймає вітання

Також 30 липня віряни вшановують пам’ять великомучениці Марини. Відпочиньте, відкладіть заняття важкою працею на інший день, не сваріться, а також не варто дивитися на блискавки, які з’являються без дощу та грому.

Інколи ми можемо не помічати, що до нас приходить ангел-охоронець. Це відбувається тоді, коли уві сні бачимо яскраво-кольорові шари, коли знайшли біле перо, відчуваємо незрозумілі зміни температури або чуємо приглушені голоси. Варто подякувати йому за дбайливий захист та помолитися за власне щастя й добробут. Ми вітаємо всіх імен, які 30 липня святкують День ангела та українських знаменитостей – Марину Боржемську та Маргариту Січкар.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.

28 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Володимир Остапчук та Василь Вірастюк приймають вітання

У побуті світле свято іменини називають річницю від дня народження людини. В день ангела варто подякувати ангелу-охоронцю за особливий захист та помолитися за подальший добробут.