5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

Іменини – свято досить особливого характеру, адже воно пов’язане з процесом таїнства Хрещення, а ще з іменами, які носять так звані однойменні покровителі з небес. 5 серпня День ангела святкують такі імена: Андрій, Віталій, Трохим, Теодор, Федір, Анна.

З представників українських знаменитостей сьогодні вітаємо знаменитого співака, актора, телеведучого Андрія Данилка та відомого співака, заслуженого артиста України Віталія Козловського.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела?

Образ Вєрки Сердючки у виконанні артиста Андрія Данилка так припав до душі українській публіці, що майже жодне свято не проходить без танцювальних пісень з голосом цієї пані. Також Данилко з 2016 по 2020 рік сидів в суддівському кріслі шоу “Євробачення. Національний відбір” та з 2016 року – наставник та суддя проєкту “Х-фактор”.

Андрій Данилко заінтригував мережу кадрами з малюком на руках
Хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко приймає вітання

Віталій Козловський, окрім успішної співочої кар’єри, нині розповідає про новий етап свого життя. Артист отримав повістку, а тому тепер буде захищати нашу країну, проходить підготовку у Національній гвардії України та активно ділиться станом своїх справ у соціальних мережах.

Віталій Козловський розповів, чому досі самотній
Хто сьогодні святкує День ангела? Віталій Козловський приймає вітання

5 липня, крім святкування Дня ангела, віряни вшановують пам’ять мученика Євсевія, а тому сьогодні не радиться розпочинати нових справ до вечора, адже успіхом все не завершиться  та не влаштовувати гучних вечірок з гостями у себе вдома.

У багатьох народів світу існувала віра в таємний зв’язок людини з її ім’ям, яке могло впливати на його долю, проте наразі батьки обирають, як будуть звати їхню дитину зі списку тих імен, які їм особисто подобаються, не задумуючись, що воно означає.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.

28 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Володимир Остапчук та Василь Вірастюк приймають вітання

У побуті світле свято іменини називають річницю від дня народження людини. В день ангела варто подякувати ангелу-охоронцю за особливий захист та помолитися за подальший добробут.