7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

День ангела – день хрещення людини, коли для неї представлений Богом її особистий ангел-охоронець. У кожного він свій, який здатен охороняти нас від усілякого зла, нещасть та допомагає направити наші сили на добрий лад. 7 серпня іменини мають: Олександр, Анна, Макар, Іраїда.

День Ангела
Хто сьогодні святкує День ангела?

З представників українських знаменитостей сьогодні згадаємо відомого актора, автора студії “95-квартал” Олександра Пікалова та українську акторку та навіть танцівницю Анну Кошмал.

Олександр Пікалов популярний артист сцени шоу “Вечірній квартал”. Найбільше запам’ятався глядачам своїми пародіями та перевтіленнями на українських політиків. Також зіграв роль Міністра оборони України у відомому серіалі “Слуга народу”.

Олександр Пікалов
Хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов приймає вітання

Анна Кашмал стала знаменитою акторкою після успішної ролі в комедійному серіалі “Свати” за участі російських та українських акторів. За цю роль вона була номінована на премію “Телетріумф” у званні “Акторка телевізійного серіалу/фільму”. Далі її кар’єра почала розвивати з більшою силою, адже стали запрошувати в нові й не менш успішні кінопроєкти.

Анна Кошмал
Хто сьогодні святкує День ангела? Анна Кошмал приймає вітання

7 серпня, окрім святкування Дня ангела, віряни вшановують Успіння праведної Анни. Не варто лаятися, залишати дитину саму в кімнаті, а ще не рекомендується лагодити одяг та взуття.

Іменинами часто називають Днем ангела. Віряни радять провести його в спокійній атмосфері, помолитися за подальший добробут, а ще краще сходити до церкви та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист. Ми вітаємо всіх імен, які 7 серпня мають свої іменини, а ще українських акторів Олександра Пікалова та Анну Кошмал.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.

28 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Володимир Остапчук та Василь Вірастюк приймають вітання

У побуті світле свято іменини називають річницю від дня народження людини. В день ангела варто подякувати ангелу-охоронцю за особливий захист та помолитися за подальший добробут.