Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.

Чимало господинь в Україні стикаються з тим, що на сталевій пательні постійно щось прилипає і пригорає. А в когось, хто дуже сильно поспішає, і не тільки на сталевій пательні, а й на антипригарній пательні таке буває. Відомий суддя проєкту “МастерШеф” Володимир Ярославський, який також є керівником і співвласником ресторанів, співавтором кулінарної книги “100 рецептів на кожен день”, розповів, як саме можна уникнути такої халепи. Про це він навіть зняв невеличке відео reels і виклав його на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

За його словами, українці можуть спробувати наступний лайфхак — для початку поставити суху пательню на вогонь чи електроплиту і дуже, дуже добре її нагріти. Щоб дізнатися, чи дійсно пательня добре прогрілася, необхідно налити в неї столову ложку води. Якщо рідина почне випаровуватися, це означає, що потрібно продовжити гріти пательню далі. В разі, коли вода почне збиратися в кульки, необхідно також продовжувати нагрівати пательню й далі.

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні
Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні

Добре нагрітою пательня буде вважатися лише тоді, коли вся вода в ній буде збиратися в одну величезну кульку. А також, коли ця одна кулька вільно гулятиме по пательні з боку в бік. Ось тоді буде зрозуміло, що пательня нагріта до правильної температури. Після цього до неї можна додати олію, розбити туди яйце, зменшити вогонь і підсмажити їжу до хрумкої скоринки. Володимир Ярославський на своєму прикладі показав, як це виглядає і як це працює. У нього все вийшло, яйце не прилипло і обсмажилося до золотистої скоринки.

 

Суддя “МастерШеф” пояснив, що таким чином він перевірив і дослідив ефект Ляйденфроста — створення ізолюючого шару пари, що запобігає швидкому викіпанню рідини. І показав, як зі сталевими пательнями працюють професійні кухарі. Володимир Ярославський переконаний, що ключем до успішного приготування їжі є саме правильна температура нагрітої пательні. Встановлено, що вона має сягати 190-195 градусів. Але ж, питання в тому, як це визначити простій господині в побуті: швидко та легко. Ось, саме так, як описано вище.

Схожі статті

Як легко відмити фасади вашої кухні: ТОП-5 перевірених методів, які точно справляться з цим

Відмити жирні шафи на кухні можна досить простими методами. Часто їх не хочеться мити взагалі, але з крутими лайфхаками, мотивація до прибирання збільшиться в рази.

У які дати січня потрібно прибирати ялинку, щоб багатство та удача залишилися поруч

Езотерики стверджують, що дату, коли прибирати новорічну ялинку — потрібно обирати правильно. Адже цей ритуал може вплинути на ваше майбутнє. Три дати, коли виносити ялинку — дивіться у матеріалі.

Чим почистити диван після новорічних свят: відмиється все, що розлили ваші гості та ви самі

Після святкових зустрічей та веселих новорічних вечорів у багатьох виникає питання, як очистити свої м'які меблі від плям та бруду. Адже, ви самі, або хтось з гостей, залишить якісь плями.

Прати речі без звичайного порошку: домашні рецепти, що зроблять ваш одяг ідеально чистим

Ефективний метод того, як відіпрати свої речі без прального порошку. Адже, навіть найкрутіші й розрекламовані засоби не завжди можуть вирішити питання з жирними й складними плямами.

Подруга порадила не викидати шкірки від мандарин: тепер не натішуся користі від них

Подруга порадила не викидати шкірки від мандарин, а ось що робити з ними. Спробуєте, і не зможете натішитися користі, яку отримаєте від них.

Як виростити на городі гігантський перець: перша квітка і ще 2 секрети, про які ви не знали

Солодкий болгарський перець потребує для свого росту особливих умов. Існують певні вимоги до вирощування культури, яких потрібно дотримуватись задля отримання великого врожаю.