Помідорів буде повний врожай: чим, як і коли підживлювати помідорні грядки — дієві мінеральні добрива

Останній рік видався особливо невдалим для любителів городництва. Пропонуємо вам декілька підказок для того, щоб ви могли збільшити потенційний врожай.

Помідори здавалося б не дуже примхлива рослина. Але останнім часом погодні умови диктують свої правила. Через постійні засухи або ж навпаки безперестанний дощ коренева система цих смачних овочів не дає змоги плодам набрати необхідну масу і залишає городникам збирати замість повноцінних плодів, помідори розміром з ягідки.

Підкормка помідорів

Фото взяте на просторах мережі.

Їм під час формування врожаю потрібні дві підгодівлі. Перша – коли плоди активно набирають масу: по 1 сірниковій коробці аміачної селітри і сірчанокислого калію на 10 л води.

Друга – через 20 – 30 днів після першої: ті ж добрива в тих же дозах. Це основа для хорошого врожаю.

Хитрощі

Але є ще декілька хитрощів, які допоможуть не тільки підвищити урожай томатів, а й зробити плоди духмяний і смачний.

Наприклад, для хорошого смаку важливі мікроелементи. Підійде добриво “цитовіт”, до складу якого входять азот, фосфор, калій, а також магній, сірка, залізо, марганець, бор, цинк, мідь, молібден, кобальт. Розчин готують так: 1,5 мл (флакон) заливають 3 л води і обприскують їм рослини 1 раз в 2 тижні.

Покращує смак і розчин йоду: 3 краплі на 10 л води. Їм томати треба полити два рази за сезон: під час рясного цвітіння і коли наливається максимум плодів.

Ну і, звичайно, підвищити якість і смак плодів допоможе зола. З неї готують настій: 2 склянки заливають 10 л теплої води і витримують 5 годин. А потім поливають їм рослини під корінь. І так все літо через кожні 10 – 12 днів.

Бажаємо вам великого врожаю та неймовірних смакових якостей плодів!

Схожі статті

5 рослин, які краще ніколи не ставити у своїй спальні: експерти радять не просто так

Рослини приносять комфорт у приміщення, а також грають декеруючу роль. Тим не менш, деякі з них не варто ставити у себе в спальні. Експерт назвав 5 таких рослин.

Як прати пуховик на пуху: напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх

Як правильно прати пуховик на пуху? Виявляється, є напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх відомих. Детальніше в нашому матеріалі.

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин: рішення є і воно легке – просто зробіть це

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин? Виявляється, рішення є і воно легке. Щоб впоратися з цим питанням просто зробіть це. Деталі в нашому матеріалі.

Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Що робити, коли картопляного лушпиння ціле “море” і в компост воно не влазить: є вихід

Картопля — продукт масового споживання, після якого залишається багато лушпиння. Господарі викидають його в компост або ж вигадують інші способи використання. Які саме - читайте далі.

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.