Коли сіяти баклажани, помідори і огірки на розсаду в 2023 році: найкращий час для хорошого врожаю

Домашні овочі – це справжнє задоволення та насолода. Приємно тут усе: і посадити, і виростити і зібрати плоди, однак як зробити це якнайкраще та найрезультативніше?

Коли посадити помідори у 2023 році? Як виростити здорові баклажани? Які дати посіву огірків цього року? Усі ці запитання вже починають хвилювати господарів та господинь, які зацікавлені грядками та власним городом. Уже зовсім скоро розпочнеться посів 2023 – і ми вирішили зібрати городні поради для всіх, кого це цікавить.

Коли сіяти помідори у 2023 році?

Помідори висаджують чи не всі городники. Для всіх регіонів нашої країни розрахунок буде однаковим, проте дати дещо відрізнятимуться. Для того, аби правильно розрахувати дату, варто скористатися довідкою про терміни посадки у відкритий ґрунт.

Спеціалісти рекомендують робити це в такі терміни: від п’ятого по п’ятднацяте квітня.

Помідори
Помідори

За місячним календарем дати дещо зсуваються: від 23 по 25 квітня, або ж 30 квітня. Варто дотриматися цього календарю, якщо погодні умови не дозволять посів помідорів раніше.

Коли сіяти баклажани у 2023 році?

Коли будете визначати для себе період пасадки баклажанів, зверніть увагу, що насіння їхня росте десь близько двох тижнів, а сіянці розвивають упрдовж шістдесятьох днів.

Баклажани
Баклажани

Якщо звернутися до календаря, то можна побачити таку картину: набільш сприятливими будуть такі дні як 24,25, 29,30 березня, 21-22, 25-26 квітня.

Коли сіяти огірки у 2023 році?

Огірки самі по собі є дуже ніжними та тендітними у проізростанні. Якщо ви будете садити їх у відкритий ґрунт, то сіяти варто від середини березня.

Огірки
Огірки

За місячним календарем найсприятливішими будуть такі дні: у березні – 24-25, 29-31 березня. А у квітні – 24-25, 29-30 квітня.

Схожі статті

З крапельним поливом троянд як у Тіни Кароль квіти будете збирати відрами: не треба бігати з лійкою по саду

Знаменита українська співачка Тіна Кароль обожнюю квіти, і завжди про це говорить. Окрім того, у своєму заміському будинку вона регулярно доглядає за власним садом.

Невибагливі вічнозелені: які рослини обрати для свого саду – найлегші у догляді дерева з гарним цвітінням

Відкрийте секрети легкого садівництва: вибір ідеальних вічнозелених дерев для вашого саду. Дізнайтеся, як створити гарний куточок природи без зайвого клопоту!

Підслухано у дачників: ніколи не залишайте довго лежати восени на землі опале листя горіха. Ось чому

Восени земля рясно встелена опалим листям. Але більшість агровласників не знають, що велика кількість листя волоського горіха може зашкодити на городі.

Не тягніть проблемні рослини у свій сад: квіті, що постійно хворіють та заражають всю зелень навкруги

Чи готові Ви витрачати час на лікування та догляд за рослинами, що постійно хворіють? Сенсація підкаже, що краще не висаджувати в саду, щоб уникнути зайвих проблем.

Як підготувати плодові дерева восени, щоб отримати багатий врожай навесні? Секрети від досвідчених дачників

Чим полити дерева, які добрива використати та як підготувати сад до зими, щоб навесні мати здорові рослини та багатий врожай. Читайте у нашому матеріалі.

Видалення вікового нагару з посуду, більше не проблема: просто змішайте компоненти, що є на кожній кухні

Видалення нагару з каструлі може бути складним завданням. Пропонуємо кілька способів, що полегшать домашню роботу. Вам більше не доведеться стояти біля мийки годинами.