Як видалити жирні плями з одягу: метод, яким користуюсь, навіть коли перебуваю у гостях

Розповідаємо, як прибрати пляму від жиру з одягу навіть якщо опинились у гостях.

Частіше за все ми залишаємо жирні плями на одязі, який носимо дома, готуючи домашню їжу. Рідше це буває, коли ми перебуваємо у гостях, оскільки можемо відволікатись на розмови або в натовпі ненароком щось на себе прокинути.

Як вивести жирні плями з одягу

Способи виведення плям з одягу
Способи виведення плям з одягу

Якщо ви стали “жертвою” брудного одягу і потрібно терміново вивести пляму, ідеальним варіантом буде звичайне господарське мило. Навіть дивно, як маленький шматочок може справлятись зі скількома проблемами, оскільки це універсальний засіб, який можна примітний і в інших побутових справах. Тому дома обов’язково має бути прибережений хоч один такий шматочок. Для видалення плями виперіть брудне місце з милом і висушіть одяг.

Спосіб другий — ідеально підійде, якщо ви перебували у гостях і залишили пляму на одязі.

Для цього вам знадобляться білі серветки. Навіть прати нічого не доведеться. Перекладіть серветки на брудне місце і пропрасуйте тканину. Жир перейде на серветку. Однак контролюйте, щоб серветка не нагрілась надто сильно.

Спосіб третій — сіль. Цей продукт є у кожному будинку. Просто присипте забруднене місце і ретельно вітріть в пляму. Сіль знежирить пляму і швидко виведе її.

Спосіб четвертий — сіль і крохмаль (1:1). Цей варіант підійде, якщо пляма уже встигла засохнути на одязі. Розведіть суміш соком лимона і змажте жирне місце. Дайте висохнути і зітріть вологою серветкою.

Всі перераховані методи ефективні і перевірені.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини