Так роблять господині у Франції: воду після варіння яєць не виливають. “Рідке срібло” для вашого городу

Ми залюбки купляємо різноманітні добрива, коли хочемо, щоб наш сад давав прекрасні врожаї та тішив цвітінням. Але деякі мінеральні добрива вливаємо, не розуміючи цього.

Варіння яєць – щось зрозуміле, коли мова заходить про приготування тієї чи іншої страви. Після того як продукт дійде до стану готовності, більшість господинь так само за звичкою зливають воду, що залишилася, в раковину.

Експерти розповіли про користь води з-під варених яєць

Як варити яйця, щоб добре чистились і не тріскались
Експерти розповіли про користь води з-під варених яєць

Однак для рідини, в якій варилися яйця, можна знайти інше, набагато більш підходяще застосування. Така вода, на відміну водопровідної, не autocorrection.cancel.

У ній міститься велика кількість мінеральних солей, які перейшли сюди у процесі варіння яєць. Таке безкоштовне, але цінне підживлення буде корисним для будь-яких рослин, які вільно розкинулися на підвіконнях у вашій квартирі.

Тому замість того, щоб без жалю відправляти цінний відвар у злив кухонної раковини, остудіть рідину та використовуйте для поливу зелених вихованців. Домашні рослини будуть дуже вдячні за несподіване добриво.

Привіт, що так само можна використати і саму з крупу яєць. Але для цього доведеться її перетерти у порошок. Зробити це набагато простіше за допомогою блендера. Такий порошок можна вживати самостійно, як харчову добавку з кальцію, так і вносите у групу, аби рослини також мали можливість отримати даний необхідний для росту та міцності елемент.

Нагадуємо, що вносити мінеральні подкормки для рослин не просто дуже важливо, обов’язково. Особливо, якщо у вашому ґрунті є рослини, які швидко його виснажують. Наприклад, ті ж самі квітки ранункулюса мають схильність повністю витягувати усі мінерали із землі.

Мінеральна добриво краще вносити у квітні-травні, до того, як сформується плоди та квітка. А в період цвітіння цього робити вже не варто, так як ще раз наявність доброго квітка відпаде набагато швидше. Це погано як і для декоративних якостей вашого саду, так і для врожаю, адже комахи матимуть набагато менше часу для процесу завʼязки.

Схожі статті

Не викидайте баночки від сметани: хитрі господині знайшли їм 8 сенсаційних способів застосування в побуті

А чи знали ви, що різноманітні контейнери, як от баночки від сметани можуть стати корисними в побуті? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька варіантів ефективного використання таких баночок.

Не варто запускати прання на цьому режимі: через це в машинці з’являється пліснява і затхлий запах

Майже кожна господиня у своєму житті стикалася з ситуацією, коли з пральної машинки йде неприємний запах. І насправді цьому є пояснення. Так само, як і методи боротьби.

Одягніть на віник пакет і готуйтеся дивуватися: цікавий трюк, який значно збільшує ефективність прибирання

До процесу прибирання всі ставляться по-різному. Для когось це справжній ритуал, я такий допомагає заспокоїтися та прийти до якогось висновку під час активних обдумувань.