Так бабуся робила: що додати в підливу для густоти – знадобиться лише один інгредієнт, і це не борошно

Кожна господиня обов'язково має свої секретики. Деякі із задоволенням ними діляться. Бабуся розповіла, що вона зазвичай додавала в підливу, щоб вона вийшла густою і це не мука.

Для приготування багатьох м’ясних страв використовують підливу, завдяки якій страва виходить соковитою та смачною. Є кілька способів приготування підливи. Але більше господарок цікавить, чим можна її загуснути, крім борошна?

Що додати в підливу для густоти замість борошна
Що додати в підливу для густоти замість борошна

Загустити підливу можна звичайним кукурудзяним крохмалем, розведеним у холодній воді. Він не застигає у тарілці, а також зберігає колір м’ясної підливи. Зазвичай його додають наприкінці, доводять до кипіння і вимикають.

Замість борошна можна додати жирні молочні вершки (понад 30%). Чим жирнішими будуть вершки, тим густіше стане підлива. З вершками вона набуде м’якшого ніжного смаку. Однак, є одне правило: вершки потрібно вливати після того, як обсмажилися овочі наприкінці щоб вони не згорнулися.

Що додати в підливу для густоти замість борошна
Що додати в підливу для густоти замість борошна

Бабуся, коли готувала підливу для м’яса, використовувала для загусання картоплю. Вона варила одну картоплину, потім розм’якшувала її в пюре і додавала до підливи.

Також можна додати трохи манки. Але з нею потрібно бути обережним, трохи більше дозування, крупа розбухне і підливу з апетитного соусу перетвориться на густу кашу.

Є ще один простий спосіб загустити м’ясну підливу – це звичайні панірувальні сухарі, які, напевно, є на кожній кухні. Подрібнені сухарі діють, як борошно, лише додають в самому кінці.

Рецепт підливи

На сковороду наливаємо 2 ст. олії + 1 ст.л. вершкового масла. Розтоплюємо на невеликому вогні. Слідкуємо, щоб вершкове масло не горіло!

Насипаємо 2 ст. пшеничного борошна (або розведеним водою крохмаль). Борошно трохи обсмажуємо та додаємо томатну пасту.

Невеликими порціями постійно помішуючи, вливаємо 500 мл води. Заважати до тих пір, поки консистенція підливи не стане однорідною та гладкою. Без жодної грудочки.

Додаємо сіль, спеції та сушені трави до смаку. Можна копчену паприку, сухий кріп, чорний перець, сухий часник та гострий червоний перець. Для балансу смаку трохи цукру, а також лавровий лист.

Схожі статті

Не катаю тісто по 3 години, бо готую ліниві чебуреки: рецепт простий і потребує мінімум часу

Чебуреки - це хрусткі, соковиті пиріжки з м'ясною начинкою, які люблять багато людей. Але класичне приготування вимагає часу: замішування тіста, розкачування, формування.

З цим рецептом запечених овочів мені стало легше даватися ПП: ставлю страві 12 балів

Запечені овочі - це не тільки смачно, але й корисно, легко та низькокалорійно. Вони зберігають максимум вітамінів, чудово засвоюються організмом і підходять тим, хто правильно харчується.

За цю запіканку з кабачками мій коханий цілує мені руки: основний інгредієнт- не тільки любов

Запіканка з кабачками та курячим філе - це соковита, ніжна та ароматна страва, яка чудово підходить як для сімейної вечері, так і для святкового столу.

Найпростіший спосіб наліпити пельменів на вихідних: буде що їсти на тиждень вперед

Ці поради підкажуть вам, як легко та цікаво наліпити пельмені на тиждень вперед! Адже, у будні ви на роботі, діти в школі, а всю сім'ю потрібно годувати кожного дня!

Курячі рулетики у формі голубців: такої смакоти ви ще ніколи не куштували – рецепт

Процес приготування цих рулетиків цікавий і водночас не потребує особливих кулінарних навичок, тож впоратися з цим зможе навіть новачок. Кожен із цих рулетиків є справжнім шедевром.

Ці котлетки з індички та зелені на пару не додадуть вам зайвих кіло: смакота для здорового тіла

Якщо ви шукаєте легку, корисну та низькокалорійну страву, ці здорові котлетки з індички та зелені на пару стануть ідеальним вибором для корисного раціону.