Так бабуся робила: що додати в підливу для густоти – знадобиться лише один інгредієнт, і це не борошно

Кожна господиня обов'язково має свої секретики. Деякі із задоволенням ними діляться. Бабуся розповіла, що вона зазвичай додавала в підливу, щоб вона вийшла густою і це не мука.

Для приготування багатьох м’ясних страв використовують підливу, завдяки якій страва виходить соковитою та смачною. Є кілька способів приготування підливи. Але більше господарок цікавить, чим можна її загуснути, крім борошна?

Що додати в підливу для густоти замість борошна
Що додати в підливу для густоти замість борошна

Загустити підливу можна звичайним кукурудзяним крохмалем, розведеним у холодній воді. Він не застигає у тарілці, а також зберігає колір м’ясної підливи. Зазвичай його додають наприкінці, доводять до кипіння і вимикають.

Замість борошна можна додати жирні молочні вершки (понад 30%). Чим жирнішими будуть вершки, тим густіше стане підлива. З вершками вона набуде м’якшого ніжного смаку. Однак, є одне правило: вершки потрібно вливати після того, як обсмажилися овочі наприкінці щоб вони не згорнулися.

Що додати в підливу для густоти замість борошна
Що додати в підливу для густоти замість борошна

Бабуся, коли готувала підливу для м’яса, використовувала для загусання картоплю. Вона варила одну картоплину, потім розм’якшувала її в пюре і додавала до підливи.

Також можна додати трохи манки. Але з нею потрібно бути обережним, трохи більше дозування, крупа розбухне і підливу з апетитного соусу перетвориться на густу кашу.

Є ще один простий спосіб загустити м’ясну підливу – це звичайні панірувальні сухарі, які, напевно, є на кожній кухні. Подрібнені сухарі діють, як борошно, лише додають в самому кінці.

Рецепт підливи

На сковороду наливаємо 2 ст. олії + 1 ст.л. вершкового масла. Розтоплюємо на невеликому вогні. Слідкуємо, щоб вершкове масло не горіло!

Насипаємо 2 ст. пшеничного борошна (або розведеним водою крохмаль). Борошно трохи обсмажуємо та додаємо томатну пасту.

Невеликими порціями постійно помішуючи, вливаємо 500 мл води. Заважати до тих пір, поки консистенція підливи не стане однорідною та гладкою. Без жодної грудочки.

Додаємо сіль, спеції та сушені трави до смаку. Можна копчену паприку, сухий кріп, чорний перець, сухий часник та гострий червоний перець. Для балансу смаку трохи цукру, а також лавровий лист.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” показала свій базовий сніданок, заради якого варто прокидатися: їжа богів

Таку апетитну та незвичайну окрошку готують тільки суперкухарі з "МастерШеф". Переможниця кулінарного шоу Валерія Матрохіна поділилася ексклюзивним рецептом.

Що додати у воду під час варіння старої картоплі: буде як молода завдяки одному секретному інгредієнту

Ви будете вражені, коли спробуєте цей лайфхак для вашої картоплі: який секретний інгредієнт необхідно додати у воду під час варіння, щоб картопля була як молода?

Типу рис, але не рис: молода дружина Остапчука показала, чим годує чоловіка – фірмова страва Полтавської

Молода дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська осягає ази кулінарного мистецтва та приготувала коханому чоловікові страву з ресторанного меню.

Без м’яса, а такі смачні! Пісні голубці з рисом по-буковинськи – родина уплітає їх швидше, ніж класичні

Сьогодні ми розкриємо вам секрет приготування нереально смачних, пісних голубців за старовинним буковинським рецептом. Ця страва аніскілечки не поступається класичному варіанту з м'ясом.

Весняний вітамінний салат “Їм та худну”: мінімум простих інгредієнтів, але максимум смаку і користі. Рецепт

Сьогодні ми поділимось з вами секретом приготування яскравого, соковитого та хрумкого салатика. Завдяки цій диво-страві ви будете відчувати насиченість та заряд енергії протягом дня.

Смачна вечеря всього за 15 хвилин. Паста з мʼясом у вершковому соусі: безпрограшний варіант для всієї родини

Італійська паста — легенда кулінарія в усьому світі, її подають навіть у найскромніших кафе, і вона заслуговує свою славу повністю. Але як же приготувати її дійсно смачно?