Борщ для українців – сакральна страва. Тому кожна господиня хоче, аби цей наїдок удався смачним та обов’язково був насиченого червоного кольору. Далеко не всім вдається досягнути потрібного результату. В чому причина?
Для яскравості та насиченості кольору мало покласти до каструлі буряк, моркву та томати. Треба додати ще деякі з компонентів. Як не крути, а головним барвником у першій страві є буряк. На поміч цьому овочу приходить томатна паста, яка має у своєму складі кислоту. Це й допомагає зберегти яскраві відтінки. Отже, додавати її можна як у саму каструлю, так і в засмажку.

Свіжі помідори мало чим зарадять у нашій справі забарвлення. Натомість квашені чи консервовані обов’язково підсилять дію буряка. Тож томати можете перетворити на пасту й додавати під час засмажування овочевої бази.
Яскравим колір борщу буде тоді, коли додасте у страву трішечки оцту – яблучного чи винного. Кислота у складі цього інгредієнту дозволить зберегти бурякову пігментацію у готовому борщі. Достатньо буде влити 1 ч.лож., коли смажитимете моркву з буряком.

Замість оцту деякі господині використовують лимонний сік. Це дозволяє не лише отримати на виході яскраво-червоний борщ, але й у присмаку першої страви з’явиться легка приємна кислинка.
Як не дивно, але безбарвний розсіл теж здатен творити дива. Долийте трішки у каструлю наприкінці варіння чи влийте у пательню, де смажаться овочі, і ви не впізнаєте свій борщик. Можете також скористатися буряковим соком чи буряковим відваром. Отже, робіть так й отримуйте компліменти від домашніх – ваш борщ буде найчервонішим з усіх.