Довгожителі знають – чи можна їсти смажену курячу шкірку? Запам’ятайте раз і назавжди

Куряче мʼясо — один із найпопулярніших продуктів харчування в сучасному світі. Однак окрім переваг в курки є і свої мінуси. Розповідаємо читачам "Сенсації", чи можна їсти смажену курячу шкірку.

Курка — поживний та корисний продукт харчування. Проте в деяких випадках вона може бути небезпечною для здоровʼя. В першу чергу це стосується такої частини курячої тушки, як шкірка. Більш детально про те, чому не можна їсти курячу шкіру — читайте далі у нашому матеріалі.

В складі курячої шкірки міститься багато холестерину і велика кількість жиру. Лише в 100 г цього продукту міститься близько 10 грамів жиру. При цьому 3.5 з них — це насичені жири.

Чи можна їсти курячу шкірку - відповідь експертів
Чи можна їсти курячу шкірку – відповідь експертів

Також в шкірці курки міститься велика кількість холестерину. Всього в 100 г продукту рівень холестерину дорівнює 120 мг. Куряча шкірка може накопичувати в собі шкідливі речовини типу пестицидів, антибіотиків та гормонів росту. При регулярному вживанні курячої шкірки вони накопичуватимуться в організмі людини та викликатимуть різноманітні захворювання.
Онкологічні хвороби та проблеми із роботою серцево-судинної системи — часто стають наслідком вживання смаженої курячої шкірки.

Ризики від вживання курячої шкірки можна знизити. Для цього слід купувати курку в перевірених магазинах, а також — не вживати курячу шкірку в смаженому вигляді. Бажано взагалі видаляти шкірку з курячої тушки перед початком приготування. Але якщо ви все ж любите поласувати шкіркою — готуйте курку в духовці або грилі – а про пательню забувайте.

Чи можна їсти курячу шкірку - відповідь експертів
Чи можна їсти курячу шкірку – відповідь експертів

Тож, вживання курячої шкірки може бути небезпечним для здоровʼя. Щоб знизити ризики — куштуйте її у вареному або запеченому вигляді.

Водночас багато сучасних досліджень свідчать про те, що куряча шкірка не є абсолютно шкідливою їжею. До того ж багато хто з людей любить її за мʼякість та ніжний смак та хрустку скоринку після запікання чи смаження.

Схожі статті

Щоб не “посадити” підшлункову: 5 стоп-продуктів, від яких варто відмовитись, і чим їх замінити

Експерти назвали 5 стоп-продуктів, від яких варто відмовитись заради підшлункової залози, і розповіли, чим їх замінити. Докладніше в нашому матеріалі.

8 помилок, які непомітно додають вам зайві кілограми: ось чому ви товстішаєте

Вирішили схуднути, але не виходить - все через те, що ви допускаєтесь найпоширеніших помилок, які не дають вам скинути зайву вагу - 8 "моментів", які слід знати кожному.

Купили мандарини, а вони кислі? Лайфхак, як зробити мандарини солодше цукру – працює на 100%

Справжній шарм зими - це мандарини, які особливо асоціюються лише з цією порою року та є певним символом новорічних свят - що ж робити, якщо ви придбали їх занадто кислими?

Не шкідливо, а корисно: чому людям за 50 потрібно вживати каву щодня – ви цього не знали

Як молодь, так і старші люди - всі вживають каву практично щодня й кілька разів на день, а чи можна? Чому людям за 50 років рекомендується це робити.

Чи справді червона риба корисніша за оселедця? Будете здивовані: дорожче – не означає краще

Деякі люди досі вважають, що лосось, сьомга та форель найкорисніші з усіх видів риб. Чи це так насправді? Відповідь експертів вас дуже здивує.

Точно не цілий “дой-пак”: дієтологи здивували, скільки майонезу можна з’їсти в день людям за 40

Новий рік прийде в домівки українців та мешканців інших країн через кілька днів. На святкових столах стоятимуть майонезні салати, тому слід дізнатись, яка кількість майонезу безпечна для організму.