Коли кидати “лаврушку” в бульйон: більшість господинь припускаються поширеної помилки

Лавровий лист потрібно додавати до страв, але чи знаєте ви, коли саме це потрібно робити - кулінари радять це робити через певну кількість хвилин.

Важко уявити суп без лаврового листа, адже його додають у багатьох країнах світу, через його унікальний аромат. Однак господині по-різному його використовують, і додають в різний час. Зазвичай кого кладуть за 5 хвилин до готовності, але щоб аромат був легшим, то можна його покласти прямо перед вимиканням плити або зняттям каструлі з вогню.

Кількість лаврового листа залежить від кількості рідини в страві – на 1 літр рідини достатньо одного листочка. Перед тим як додати його до страви, необхідно обов’язково промити лавровий лист, оскільки на виробництві не проводиться його очищення.

Кулінари розповіли, коли кидати лавровий лист у бульйон
Кулінари розповіли, коли кидати лавровий лист у бульйон

Також листя краще потерти між собою, що аромат розкрився ще краще. Деякі кухарі радять не лише потерти лаврове листя між собою, а й пом’яти його пальцями, Тоді ароматні олії розкриються, і страва набуде неймовірного смаку. Здавалося б, як така маленька хитрість може змінити смак страви, але повірте – може.

Існує думка, що лавровий лист не слід додавати до курячого бульйону, а також у цибульні та вершкові супи. Якщо ж лаврового листа не виявилося вдома, але ви хочете додати смакових ноток до страви, то базилік, чебрець чи розмарин стануть хорошою заміною. В супах з курки лавровий лист можна замінити на селеру або петрушку.

Кулінари розповіли, коли кидати лавровий лист у бульйон
Кулінари розповіли, коли кидати лавровий лист у бульйон

Постає питання, коли ж потрібно виймати це листя и чи потрібно взагалі? Лавровий лист варто виймати з готової страви через 10-15 хвилин після додавання, якщо ж не виймати, то спеція надасть гірчинки страві.

Звичайно, що гіркота не зашкодить здоров’ю, це лише стосується ваших особистих смакових уподобань. Деякі господині надають перевагу залишати листочок у страві.

Схожі статті

Кулінарна магія з гусячих яєць: експерти розповіли, чи корисніші вони за курячі та що готувати

Гусячі яйця — смачний і поживний продукт, в якого є чимало переваг для здоровʼя людини. Розповідаємо, чим вони відрізняються від курячих та як їх правильно готувати.

Необмежений термін придатності: ТОП-7 продуктів, які можна їсти навіть через роки

Існують продукти харчування, які мають тривалий або взагалі необмежений термін придатності. Що саме входить до цього перелік — розповість "Сенсація" у наступному матеріалі.

Одні плюси: обовʼязково додайте до вашого раціону пшоно – ваш організм буде вам вдячний

Багато хто надає перевагу вівсянці, адже не знає, що насправді пшоно набагато корисніше для вашого організму - які його плюси та чи присутні мінуси?

Про це мало хто задумується: чому ми їмо курячі та перепелині яйця, а індичі – ні

Курячі, перепелині яйця, або індичі — що з цього всього найкорисніше для здоров'я людини. Дієтологи чітко пояснили, чому українці практично не їдять індичі яйця, а роблять акцент саме на курячих.

Скажіть НІ цій звичці: чому не можна вживати чай після їжі – кілька простих порад від експертів

Більшість надають перевагу пити чай саме після того, як смачно поїли, але насправді, така стратегія є не дуже правильною - чому краще відмовитись від цього напою після їжі.

Газована вода + чи – ? Яку краще пити та чому – ви цього не знали, але побережіть своє здоровʼя

Газовану воду полюбляє пити значна частина людей світу, але чи є вона такою корисною, щоб пити її на постійній основі - вся правда про цей напій спливла.