Скільки квашеної капусти можна з’їдати за день? Довгожителі вирахували найздоровішу норму

Правильне поїдання квашеної капусти стане важливою частиною збалансованого раціону. Ви зможете підтримувати своє здоров'я, красу й розраховувати на довголіття.

Квашена капуста — це не лише смачна, але й дуже корисна їжа, яка вже давно отримала визнання за свої корисні властивості. Вона багата на вітаміни, мікроелементи та пробіотики, які сприяють нормалізації травлення, покращенню імунітету та навіть уповільненню процесів старіння. Однак, як і з будь-яким продуктом, важливо дотримуватись міри, щоб отримати від неї максимальну користь, не завдаючи при цьому шкоди для організму.

Люди, які дожили до довгих років, часто відзначають, що їхній секрет здоров’я і довголіття полягає саме в правильному харчуванні, а квашена капуста була невід’ємною частиною їх раціону. Однак вони рекомендують куштувати її в невеликих кількостях. Справа в тому, що, незважаючи на всі корисні властивості, цей продукт може мати й деякі обмеження. Квашена капуста містить значну кількість солі, що може підвищити навантаження на нирки та серце при надмірному її поїданні. Для тих, хто має проблеми з артеріальним тиском або хворобами серцево-судинної системи, слід бути обережними з кількістю солі в раціоні.

Дієтологи пояснили, скільки квашеної капусти можна з'їдати на день
Дієтологи пояснили, скільки квашеної капусти можна з’їдати на день

Довгожителі радять дотримуватися поміркованості і включати квашену капусту у свій щоденний раціон у невеликих кількостях. А саме — всього лише декілька “ложок” в день. Така кількість дасть можливість насолодитися смаком квашеної капусти та отримати користь від її складу, не завдаючи шкоди здоров’ю. Водночас важливо пам’ятати, що для підтримки здоров’я та довголіття потрібно поєднувати квашену капусту з іншими корисними продуктами, такими як овочі, фрукти, бобові та злаки. Не одну корисну капусту включати в свій раціон.

Схожі статті

“Пестицидний рекордсмен”: яку ягоду всі люблять за смак та аромат, а вона несе тільки шкоду

Найулюбленіша ягода багатьох українців - "пестицидний рекордсмен". З чим слід бути особливо уважними під час покупки та що взагалі не варто куштувати дітям і вагітним.

Який хліб можна їсти, якщо ви хочете прожити 100 років: рецепт довгожителів без 2 інгредієнтів

Уже кожна жінка знає, чому варто куштувати хліб якомога менше. Про це говорить чимало спеціалістів та дієтологів. Чи реально знайти більш-менш корисний хліб у сучасних магазинах?

Найгірші за якістю серед консервів: українці купують їх часто, але не здогадуються про шкоду

Зараз на українському ринку є величезний вибір консервів і деякі з них приносять організму людини мінімум користі. Проте, багато українців продовжують їх купувати.

Чистимо гранат так, щоб кухня, одяг і все навколо залишиться “стерильно” чистим: 1 мега-спосіб

Цей підхід дозволить насолоджуватися смачним і корисним гранатом без зайвих турбот про одяг чи меблі. Ви точно не чули про такий метод чищення цього фрукту, але його варто спробувати.

Як правильно обрати консервовану кукурудзу в магазині: смак, якість і не одна “юшка” в банці

Правильний вибір консервованої кукурудзи — це запорука смачних страв, які не розчарують. Дотримуючись цих порад, ви зможете знайти найкращий продукт для вашої кухні та бути впевненими в його якості.

Яке м’ясо “пічкають” антибіотиками? Його купують найчастіше – запам’ятайте і всім розкажіть

Якість м'яса в українських супермаркетах залишає бажати найкращого. Які саме речовини знаходять в складі курки та інших різновидів м'яса і як впливають на здоров'я — розповідає "Сенсація".