5 фраз, які допомагають викликати щастя у важкі часи: вони не тільки полегшують життя

5 фраз, які допомагають викликати щастя у непрості часи. Вони не тільки полегшують життя, але й здатні повернути віру в себе та уникнути порівняння з іншими.

Інколи складається враження, що погані часи не збираються закінчуватися ніколи. Чим сильніше затягується проблема, тим гостріше сприймаються будь-які кути, і складається усе це у вир тривог, проблем, комплексів та зневіри в себе.

Насправді, вихід із такої емоційної ями є, і він дуже простий. Головне нагадувати собі про те, що є істиною, і ці істини для всіх однакові. Психологи та мотиваційні спікери завжди використовують ці фрази для того, аби налаштувати своїх клієнтів та слухачів на правильний настрій і досягнення мети.

Психологи розповіли, як створити самому собі мотивацію

Психологи розповіли, як розрізнити кохання та хворобливу залежність
Психологи розповіли, як створити самому собі мотивацію

Це тимчасово, і я впораюся. Насправді, будь-яка проблема не триває вічно, навіть найскладніша. Все колись має тенденцію закінчуватися, і можливо навіть пізніше ці часи здаватиметься набагато світлішими. Тож необхідно пам’ятати про те, що попереду завжди фініш, і вміти насолоджуватися моментом.

Кожен крок вперед – вже перемога. Для того, щоб досягти своєї мети, мотиваційні спікери радять не фокусуватися на безпосередньо свої цілі, а фокусуватися на кожному наступному кроці. Це саме так і працює: відчуття від маленької перемоги набагато сильніше, ніж передчуття досягнення головної мети.

Я не самотній(а), допомога завжди поруч. Найскладніший емоційний стан як правило складається з відчуття самотності і розуміння, що ніхто не може тобі допомогти. Але як правило це відчуття дуже оманлива, адже поруч неймовірна кількість людей, і серед них є багато тих, хто не буде байдужим і обов’язково допоможе, якщо тільки дізнається, що у вас є проблема. Звичайно, серед них є і рідні, але так само це спеціалісти, друзі, і навіть прості перехожі.

Помилки – це уроки, а не поразки. Не існує людини, яка б не помилялися. Як говорила покійна королева Єлизавета, ні у кого немає монополії на мудрість. Помилка — це завжди зона росту, адже після неї ти знаєш, як робити не варто.

Я гідний щастя і спокою. Китайці вірять, що усі люди народжуються добрими, і злими їх роблять лише обставини та тягар власних проблем. Сучасна психологія також наполягає на тому, що кожен гідний щастя, а тому за нього завжди варто боротися.

Схожі статті

Формула успіху мільярдера: ось ці риси характеру є справжнім ключем до багатства

Психологи з Британії та Норвегії дослідили звʼязок між рисами характеру людини і здатністю накопичувати гроші. Певні якості особистості допомагають отримувати великі доходи.

А коханки не готують, і не прибирають: чому нас з дитинства вчили до кар’єри домогосподарки

Живемо у сучасному світі, а жінки досі мають підкорятися чоловікам. У всякому разі, така "норма" ще існує. А він іде до коханки, яка не прибирає і не готує.

Жіноча зрада не схожа на чоловічу: з яких причин це може статися та як уникнути цього

Психологи назвали кілька основних причин того, чому жінка може наважитися на зраду. У питанні жінок, це не зажди якесь бажання. Адже, для жінки є й чимало інших важливих питань та аспектів.

Чому чоловіки контролюють жінок: найпоширеніші ситуації, які виникають в кожній другій сім’ї

Психологи розповіли, хто винен у тому, що чоловіки прагнуть контролювати своїх жінок. Відповідь здивує просто всіх, адже це не ревнощі, і зовсім не страх втратити жінку.

Обережно – це “мамин синочок”: 5 звичок, які значно ускладнюють стосунки жінки з цим чоловіком

Психологи вважають, що сильна прихильність дорослого чоловіка до своєї матері може вплинути на стосунки з партнеркою. Як швидко відрізнити "маменького синочка"?

Як сприймають цивільний шлюб чоловіки та жінки: для одного – ілюзія сім’ї, для іншого – свобода

Співмешкання є ​​цікавою альтернативою традиційному шлюбу. Таке проживання поєднує в собі елементи свободи і відповідальності, забезпечуючи можливість будувати стосунки в комфортних умовах.