У Києві романтичні місця занесуть на «Карту перших побачень»

У Києві запустили проєкт «Карта перших побачень». Романтичні містечка Києва будуть уважно вивчені і досліджені, та занесені на спеціальну карту.

У Києві стартував новий цікавий проєкт – «Карта перших побачень». Його мета – знайти й дослідити романтичні місця столиці і з’ясувати, чому власне їх обирали пари для своїх перших побачень, пише The Village Україна.

Засновники проєкту кажуть, що у Києві наразі багато обговорюються різні публічні місця, наприклад, парки і, в тому числі, місця для проведення часу із дітьми. Їм же цікаво, як люди в мегаполісі, навпаки, шукають способи для усамітнення. Романтичні містечка Києва будуть уважно вивчені і досліджені, та занесені на спеціальну карту.

Дослідники хочуть занести ці місця на карту, щоб дослідити їхні характеристики, і дізнатися, якими мають бути гарні місця для побачень, розповіла авторка цього проєкту Анна Кириченко.

«Карта перших побачень»

Виявляється, що найчастіше для перших побачень у столиці вибирали Золоті ворота. Проте дослідження досі триває.

До проєкту наразі може долучитися кожен бажаючий. Для цього достатньо просто позначити на мапі місця власних перших побачень і відповісти на декілька запитань.

Анна Кириченко підкреслює, що це фановий проєкт для вивчення цікавої і близької багатьом теми.

Також у соцмережі Facebook автори карти публікують історії різних людей про їхні перші побачення.

 

 

Схожі статті

Віталій Кличко розповів, чи плануються масові заходи і концерти до 32-го Дня Незалежності України

День Незалежності України – це особливе свято для кожного з нас, оскільки це той самий день, коли ми почали своє вільне існування. Це був великий та знаковий день, який показав справжні амбіції України, як вільної країни.

Віталія Кличка можуть зняти з посади мера Києва: що стало причиною таких радикальних змін?

Віталій Кличко відомий спортсмен, боксер та мер Києва, який займає цю посаду вже не перший строк. Багато хто може досі дивуватися цьому, але Віталій насправді багато чого робить для улюбленої столиці.

Коли у 2023 році у Києві пролунає останній дзвоник для школярів: не у травні як було зазвичай – деталі

Останній дзвоник є неймовірно очікуваним днем для всіх українських школярів, всі діти по-особливому люблять школу, уроки, вчителів, всю цю атмосферу, заходи. Тому, останній дзвоник дійсно є ковтком повітря.

Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

В Україні зараз з'явилась велика кількість благодійних фондів, зірки продають цінні речі, ресторани і заклади швидкого харчування, магазини, салони перераховують частину заробітку на потреби ЗСУ або конкретно купують необхідні речі для окремих батальйонів