Коли у 2023 році у Києві пролунає останній дзвоник для школярів: не у травні як було зазвичай – деталі

Останній дзвоник є неймовірно очікуваним днем для всіх українських школярів, всі діти по-особливому люблять школу, уроки, вчителів, всю цю атмосферу, заходи. Тому, останній дзвоник дійсно є ковтком повітря.

Ми всі звикли, що вже у кінці травня закінчуємо навчання та все літо за виключення відробіток, відпочиваємо, всі пам’ятають це відчуття, коли ти просинаєшся коли хочеш, та можеш гуляти до світанку. А особливо останній дзвінок є особливим для старшокласників, випускників. Адже в їхньому житті це свято відбувається востаннє.

Останній дзвоник 2023

Останні 4 роки українські школярі та студенти не мають змоги нормально навчатися, адже всіх нас спіткало 2 роки карантину через Ковід, а тепер вже другий рік війни. І звісно через все це навчальний процес руйнується. Спочатку дітей переводили на дистанційне навчання, потім відновлювали процес і так по колу вже четвертий рік.

Спочатку діти дуже зраділи таким новинам, але згодом зрозуміли, що таке навчання не приносить користі. Особливо це стосується випускників, адже вони навіть не мають змоги нормально підготуватися до ЗНО.

Тож, оскільки у 2022 році школярі пропустили багато місяців шкільної програми, через всім відомі причини, тому цього літа вони будуть навчатися. Адже програму треба наздогнати, тому прийнято рішення, що навчальний процес завершиться 30 червня. А от сам останній дзвоник пролунає раніше – 16 червня. А потім 2 тижні на школярів чекають вже відробітки та підготовка до екзаменування.

Звісно, не можна сказати, що українським школярам пощастило, але добре, що зараз взагалі є можливість навчатися та отримувати знання, а не сидіти під бомбами. Але це стосується лише столичних школярів, а загалом рішення щодо останніх дзвоників у інших містах приймаються дивлячись на обставини у місті.

Київські школярі
Київські школярі

Тому, київські школярі тепер володіють інформацією про свій останній день у школі. Хтось назавжди, а хтось на 2 місяці.

Схожі статті

Віталій Кличко розповів, чи плануються масові заходи і концерти до 32-го Дня Незалежності України

День Незалежності України – це особливе свято для кожного з нас, оскільки це той самий день, коли ми почали своє вільне існування. Це був великий та знаковий день, який показав справжні амбіції України, як вільної країни.

Віталія Кличка можуть зняти з посади мера Києва: що стало причиною таких радикальних змін?

Віталій Кличко відомий спортсмен, боксер та мер Києва, який займає цю посаду вже не перший строк. Багато хто може досі дивуватися цьому, але Віталій насправді багато чого робить для улюбленої столиці.

Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

В Україні зараз з'явилась велика кількість благодійних фондів, зірки продають цінні речі, ресторани і заклади швидкого харчування, магазини, салони перераховують частину заробітку на потреби ЗСУ або конкретно купують необхідні речі для окремих батальйонів