Їй вже 42: як склалася доля і як сьогодні виглядає українська дівчинка-мауглі Оксана Малая (ФОТО)

Свого часу історія знаменитої дівчинки-Мауглі вразила всю країну, а обличчя героїні тисячі сюжетів знали абсолютно всі. Що з нею стало після отримання такої слави?

Важко знайти людину, яка народилася в дев’яностих і не чула про таку дівчинку, як Оксана Малая. Свого часу ці сюжети повторювалися в новинах з певним інтервалом у часі, а все тому, що дана історія дійсно викликала непомірний інтерес та приковували глядачів до екрану. Було важко повірити, що існує дівчина, яка виросла в абсолютно інших умовах і стала доказом того, що тварини можуть стати вихователями.

Українська дівчинка-мауглі Оксана Малая показала, як виглядає зараз

Українська дівчинка-мауглі Оксана Малая показала, як виглядає зараз

Ця дівчинка не вміла говорити, натомість вона вила, гарчала і в цілому поводилася як собака (іноді навіть кусалася). У такому вигляді її виявили працівники соціальних служб після того, як сусідка поскаржилася їм на дивну поведінку дівчинки.

Нині Оскані вже 42 роки. Вона змогла освоїти багато людських навичок, але і від собачих звичок повністю не позбавилася. І це зовсім не дивно, враховуючи те, яку психічну травму вона отримала в дитинстві…

З великими труднощами вихователі змогли навчити дівчинку комунікувати з іншими людьми та доносити свою думку. Однак це базові навички, які зазвичай діти хапають нальоту у доволі ранньому дитинстві. Згодом Оксана поселилася у спеціалізованому диспансері. Там вона отримувала належний догляд та нагляд. Втім, це не завадило їй навіть зустріти своє кохання. Свого часу дівчина з’явився наречений Федір. Але чим закінчилася ця історія достеменно невідомо. Звичайно, Оксана не медійна особистість, і можливо зараз її як ніколи захищають від публічності.

Востаннє вона з’явилася на екранах, коли їй було 38 років. Вона не надто змінилася. Зачіска, обличчя, стиль одягу, все залишилося як багато років тому. Можливо Оксана сильно змінилася як особистість, але глядачі побачили в ній ту саму героїню, яка колись так стривожила серця.

spot_img

Схожі статті

Народила в 11 і в 14: як склалася доля наймолодшої мами України та як сьогодні виглядають її діти (ФОТО)

20 років тому Надія Гнатюк стала наймолодшою матір'ю в країні. Дівчина народила малюка в 11 і одразу ж стала знаменитістю на батьківщині. Як вона поживає зараз?

Їм скоро буде по 8 років: як склалася доля і як сьогодні виглядають одеські п’ятернята та їхня мама (ФОТО)

2016 року в мережі прогриміла новина про те, що в Одесі жінка народила 5 дітей. Про неї знімали безліч сюжетів, писали на різних платформах, але щастя йшло за руку з бідою.

Новий законопроєкт про мобілізацію: хто має право на відстрочку, електронні повістки та що буде з ухилянтами

Український уряд вніс новий законопроєкт до Ради, який стосується мобілізації, обмежень по відношенню до ухилянтів та відстрочки. Детальніше в нашому матеріалі.

Водії, будьте пильними: змінилося важливе правило дорожнього руху в Україні. Що тепер під забороною?

На жаль, багато керманичів нехтують правилами зупинки свого авто. Вони не замислюються над тим, що невірно припаркований автомобіль створюватиме перешкоди іншим учасникам дорожнього руху

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.