Їм скоро буде по 8 років: як склалася доля і як сьогодні виглядають одеські п’ятернята та їхня мама (ФОТО)

2016 року в мережі прогриміла новина про те, що в Одесі жінка народила 5 дітей. Про неї знімали безліч сюжетів, писали на різних платформах, але щастя йшло за руку з бідою.

По телевізору та в мережі доволі мало позитивних новин, і це ні для кого не секрет. Вченими вже давно встановлено, що увагу публіки здебільшого привертають матеріали скандального чи негативного характеру. Тим часом сонячний та позитивний контент, не дивлячись на свою затребуваність, чомусь не привертає увагу, і губиться серед маси іншої інформації. Такий вже феномен медіа.

Багатодітна мама з Одеси показала, як зараз виглядають її п’ятернята

 

Але новина про те, що в Одесі жінка народила 5 дітей прокотилася країною, і не пройшла повз більшості населення. Оксана народила прекрасних діток, здорових, і дуже крихітних. Незабаром влада відгукнулася на позитивний інфо привіт та подарувала новоспеченій багатодітній мамі квартиру.

Але щаслива подія обернулася скандалом. Незабаром з’ясувалося, що чоловік героїні не витримав такого тиску відповідальності, прийняв рішення піти з сім’ї, після чого ще й намагався забрати квартиру.

Кобелецька через суд позбавила батьківських прав свого колишнього чоловіка Сергія Семенова. Судовий процес розпочався через те, що тато перестав платити аліменти на дітей після розлучення батьків у 2017 році.

За словами Оксани, батько дітей звільнився із постійної роботи та оформив собі інвалідність. А після того, як їй виділили велику квартиру, спробував на неї претендувати. На суд він приходив з мамою – бабусею п’ятірняшок, яка виступала на захист свого сина. Суворовський суд 3 червня став на бік Оксани Кобелецької.

Зараз сім’я щасливо живе без Сергія, а дітям незабаром буде 8 років. Оксана активно веде блог в соціальній мережі Instagram та показує, якими чарівними стали її дітлахи.

Як зараз виглядають дітлахи одеської мами, яка народила одразу 5

Це безумовно величезне щастя, яке викликає лише захват та бажання привітати пані Оксану, яка змогла зробити те, що далеко не кожній під силу.

spot_img

Схожі статті

Їй вже 42: як склалася доля і як сьогодні виглядає українська дівчинка-мауглі Оксана Малая (ФОТО)

Свого часу історія знаменитої дівчинки-Мауглі вразила всю країну, а обличчя героїні тисячі сюжетів знали абсолютно всі. Що з нею стало після отримання такої слави?

Народила в 11 і в 14: як склалася доля наймолодшої мами України та як сьогодні виглядають її діти (ФОТО)

20 років тому Надія Гнатюк стала наймолодшою матір'ю в країні. Дівчина народила малюка в 11 і одразу ж стала знаменитістю на батьківщині. Як вона поживає зараз?

Новий законопроєкт про мобілізацію: хто має право на відстрочку, електронні повістки та що буде з ухилянтами

Український уряд вніс новий законопроєкт до Ради, який стосується мобілізації, обмежень по відношенню до ухилянтів та відстрочки. Детальніше в нашому матеріалі.

Водії, будьте пильними: змінилося важливе правило дорожнього руху в Україні. Що тепер під забороною?

На жаль, багато керманичів нехтують правилами зупинки свого авто. Вони не замислюються над тим, що невірно припаркований автомобіль створюватиме перешкоди іншим учасникам дорожнього руху

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.