Звичайна жителька Харкова знайшла під ліжком дорослого пітона: звідки він узявся та яка доля на нього чекає?

Навряд чи хтось очікує побачити у себе під ліжком пітона, але й таке стається.

Настало літо і почалися пригоди з плазунами. Так, нещодавно звичайна, але надзвичайно налякана жителька Харкова повідомила про те, що знайшла у своїй квартирі дорослого пітона. Читайте деталі далі у статті.

Як це сталося?

Сітчастий пітон. Фото взяте на просторах мережі.

Повідомляється, що жінка, нічого не підозрюючи, знайшла у себе під ліжком пітона, який згорнувся калачиком. Плазун поводив себе дуже спокійно. Жінка, не вагаючись та не втрачаючи часу, звернулася до поліції та пояснила ситуацію.

Правоохоронні органи одразу виїхали на місце події та забрали героя. З’ясувалося, що це сітчастий пітон. Спочатку його відправили до ветеринарної клініки для повного обстеження, а потім герой опинився під наглядом спеціалістів контактного зоопарку, де буде мешкати деякий час. Жінка, яка знайшла пітона, навіть гадки немає, як плазун міг опинитися у неї в квартирі.

Звідки пітон міг опинитися у квартирі?

Сітчастий пітон – традиційний об’єкт промислу у народів Південно-Східної Азії. Його м’ясо використовують в їжу, а шкуру виробляють для виготовлення одягу, взуття, жіночих сумочок, ременів, поясів та інших виробів. Експортувалася вона з Індонезії, Малайзії, Сінгапуру і Таїланду переважно в країни Європи і США. В результаті чисельність цієї змії значно скоротилася, і в даний час вилов і вивіз тварин з природних популяцій строго регламентується. Вигідніше за все, один з жителів будинку придбав плазуна, як свого улюбленця і певно не закрив двері квартири. Таким чином пітон міг дістатися квартири іншої жительки та сховатися у неї під ліжком.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядала Ольга Сумська у день свого весілля

Як виглядала Ольга Сумська у день свого весілля: архівні кадри щасливої нареченої і Віталія Борисюка заворожують

Ольга Сумська та Віталій Борисюк - одна із найміцніших пар в українському шоу-бізнесі. Актори живуть разом вже понад 25 років, але все ще кохають один одного, як на початку відносин. Щоб побачити, як подружжя виглядало у день весілля - читайте далі.
Як виглядає донька Олександра Пономарьова і Олени Мозгової

Як виглядає 22-річна донька Олександра Пономарьова: більше схожа на співака чи на його екс-дружину Мозгову?

0
Народний артист України Олександр Пономарьов має доньку від колишньої цивільної дружини Олени Мозгової. На кого з батьків дівчина схожа більше?
Стася Ровінська заявила, що не спілкується зі своєю матір'ю Сніжаною Єгоровою

29-річна Стася Ровінська зізналася, що не спілкується зі своєю матір’ю Сніжаною Єгоровою: “Боляче і неприємно”

0
Відома українська телеведуча Стася Ровінська зробила публічну заяву щодо відношення до позиції своєї матері Сніжани Єгорової, з якою, як виявилося, вже давно не спілкується.
Гороскоп на 27 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 27 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який сприятиме конфліктам і сваркам

Гороскоп на 27 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий та конфліктний день. Ваша незгода з думками інших може привести до неочікуваних висновків.
Бабуся 42-річного Дана Балана, яка виховувала його як мама, поділилася одкровенням

Бабуся 42-річного Дана Балана, яка виховувала його як мама, поділилася одкровенням: “Буде правнук від Данчика”

Відео з бабусею відомого молдавського виконавця Дана Балана потрапило у мережу та викликало шквал емоцій у користувачів, що були неймовірно раді познайомитися з пращуркою співака.

Популярне

Останні новини