Коли у 2023 році у Києві пролунає останній дзвоник для школярів: не у травні як було зазвичай – деталі

Останній дзвоник є неймовірно очікуваним днем для всіх українських школярів, всі діти по-особливому люблять школу, уроки, вчителів, всю цю атмосферу, заходи. Тому, останній дзвоник дійсно є ковтком повітря.

Ми всі звикли, що вже у кінці травня закінчуємо навчання та все літо за виключення відробіток, відпочиваємо, всі пам’ятають це відчуття, коли ти просинаєшся коли хочеш, та можеш гуляти до світанку. А особливо останній дзвінок є особливим для старшокласників, випускників. Адже в їхньому житті це свято відбувається востаннє.

Останній дзвоник 2023

Останні 4 роки українські школярі та студенти не мають змоги нормально навчатися, адже всіх нас спіткало 2 роки карантину через Ковід, а тепер вже другий рік війни. І звісно через все це навчальний процес руйнується. Спочатку дітей переводили на дистанційне навчання, потім відновлювали процес і так по колу вже четвертий рік.

Спочатку діти дуже зраділи таким новинам, але згодом зрозуміли, що таке навчання не приносить користі. Особливо це стосується випускників, адже вони навіть не мають змоги нормально підготуватися до ЗНО.

Тож, оскільки у 2022 році школярі пропустили багато місяців шкільної програми, через всім відомі причини, тому цього літа вони будуть навчатися. Адже програму треба наздогнати, тому прийнято рішення, що навчальний процес завершиться 30 червня. А от сам останній дзвоник пролунає раніше – 16 червня. А потім 2 тижні на школярів чекають вже відробітки та підготовка до екзаменування.

Звісно, не можна сказати, що українським школярам пощастило, але добре, що зараз взагалі є можливість навчатися та отримувати знання, а не сидіти під бомбами. Але це стосується лише столичних школярів, а загалом рішення щодо останніх дзвоників у інших містах приймаються дивлячись на обставини у місті.

Київські школярі
Київські школярі

Тому, київські школярі тепер володіють інформацією про свій останній день у школі. Хтось назавжди, а хтось на 2 місяці.

Схожі статті

Віталій Кличко розповів, чи плануються масові заходи і концерти до 32-го Дня Незалежності України

День Незалежності України – це особливе свято для кожного з нас, оскільки це той самий день, коли ми почали своє вільне існування. Це був великий та знаковий день, який показав справжні амбіції України, як вільної країни.

Віталія Кличка можуть зняти з посади мера Києва: що стало причиною таких радикальних змін?

Віталій Кличко відомий спортсмен, боксер та мер Києва, який займає цю посаду вже не перший строк. Багато хто може досі дивуватися цьому, але Віталій насправді багато чого робить для улюбленої столиці.

Які події готує міська влада та місцеві організації до Дня міста Києва: список заходів для привітання столиці

День кожного міста – це особливе свято для мешканців, адже і цю мить відчувається певна гордість за те, що ти живеш у тому місті, яке любиш всім серцем та знайшов у ньому себе і своїх людей.

Робота громадського транспорту під час повітряної тривоги: кияни створили петицію, на яку дав відповідь Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух громадського транспорту під час повітряної тривоги вважається неможливим і відхилив петицію

Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

В Україні зараз з'явилась велика кількість благодійних фондів, зірки продають цінні речі, ресторани і заклади швидкого харчування, магазини, салони перераховують частину заробітку на потреби ЗСУ або конкретно купують необхідні речі для окремих батальйонів

“Я розлучаюсь”: молода дружина Віктора Павліка вразила фанатів заявою про вагітність та пошук адвоката

Молода дружина відомого українського виконавця Віктора Павліка Катерина натякнула на розлучення, а також заявила, що можливо вагітна. Усі деталі в статті.

Без комплексів: Віталій Кличко видав книжку своїх смішних висловлювань

Мер Києва Віталій Кличко презентував книгу "Хто не чув, той побачить!" зі своїми відомими цитатами.

Як звірі: у Києві дівчину без маски виштовхали з трамваю ногами (відео)

У столиці наполегливу порушницю карантину виштовхали з трамваю за допомогою фізичної сили.

Смертельна ДТП на Майдані Незалежності: двоє жертв, відоме ім’я водія (фото, відео)

Внаслідок ДТП на Майдані Незалежності двоє людей загинули на місці, ще четверо дістали травми різного ступеню тяжкості.