Чим очистити сковороду від пригорілої їжі: давно забутий, але найефективніший спосіб

Чим очистити сковороду від пригорілої їжі? Експерт розповів про давно забутий, але найефективніший спосіб. Ви швидко отримаєте ідеально чисту сковороду.

Зараз в магазинах надають дуже широкий асортимент посуду. Зокрема, можна вибрати сковороду на свій смак.Хтось користується посудом з анти пригарним покриттям, хтось обирає чугунний, комусь достатньо металевої сковорідки.

Але найчастіше за все усі ми стикаємося з ситуацією, коли з’являється при горілий жир, і його необхідно якось видалити.

Експерт розповів, як очистити сковороду від пригорілої їжі

Експерт розповів, як очистити сковороду від пригорілої їжі

Якщо мова йде про сковороду без особливого покриття, тобто ту, яка не боїться пошкодження поверхні, то тут все дуже просто. Для початку необхідно налити гарячу воду, після злити її, пересипати сковороду сіллю та зняти шар пригорілого жиру за допомогою щітки.

Але є спосіб набагато легший технічно. Його можна використовувати майже на всіх сковорідках. Мова йде про перекарбонат натрію.

Для початку необхідно налити воду у сковороду, після розігріти її. Коли вода закипить, додаємо реагент та чекаємо, поки він подіє. Після цього зливаємо воду та добре промиваємо посуд холодною водою.

Після цього дістаємо соняшникову олію і ретельно змащуємо сковороду нею для того, аби уникнути заїржавіння.

Варто відмітити, що появу при горілого жиру можна просто уникнути, якщо правильно доглядати за своїм посудом. Для початку необхідно завжди слідкувати за наявністю чорних плям. Якщо їх видаляти одразу, вони накопичується, що в результаті не перетворюються у справжню задачу.

Якщо на сковорідці залишилися прогоріли продукти, необхідно їх також прибирати одразу і не чекати, поки вони про сохнуть. Якщо при горів соус, одразу заливати водою. Як правило у таких випадках на дні сковороди забруднення просто відстає.

Пам’ятайте, що найкраще справляються зі своїми обов’язками сковорідки з товстим дном. На такому посуді як правило нічого не пригоряє та не пристає. Хоча розігріваються вони довше.

Схожі статті

Перчик, помідори і навіть ягоди: 5 рослин, які треба висаджувати на розсаду вже в січні

Поки природа ще спить, городники можуть зайнятися висаджуванням розсади й почати творити свій майбутній урожай вже у січні. Експерти розповіли, що можна почати висаджувати вже після Нового року.

Маленький секрет для великого прання: як можуть допомогти вологі серветки – безцінний лайфхак

Перейти як почати прати, впевніться, чи не потрібні вам вологі серветки? Експерт розповів, як вам може допомогти даний елемент при великому пранні.

Подруга навчила правильно користуватися губками для посуду: вибираю колір і тішуся чистоті

Чи все настільки просто як здається? Насправді для ефективного прибирання треба вміти обирати губки. У нашому матеріалі ми розповімо, і які необхідно використовувати для миття посуду.

Чому не можна садити на подвір’ї ялинку чи сосну і чи насправді в цих дерев – “чорна” енергетика

Згідно із народними повірʼями, деякі дерева на подвірʼї саджати не можна. Наприклад, кажуть, ніби такі хвойні дерева як сосна чи ялинка мають недобру енергетику. Тому їх у дворі не висаджують.

Ручки плити стануть як нові: найефективніший спосіб очищення кухонної техніки без зусиль

Який найефективніший спосіб очищення кухонної техніки без зусиль? Експерт розповів, як швидко та просто навести лад на кухні. Просто скористайтеся цим методом.

Навіщо класти на батарею лавровий лист: цей секрет знають одиниці – тепер він завжди буде там

Навіщо класти на батарею лавровий лист? Цей простий секрет знають одиниці, але тепер він завжди буде там. Докладніше дізнайтеся в нашому матеріалі.