Не редиска, а “феєрверк”: ці 3 сорти виживають у будь-яких умовах і добре смакують у салатах

При виборі сорту редиски на початку сезону городники орієнтуються на розмір плоду, збалансований смак, тривалість зберігання, врожайність та невибагливість. Є добрі новини.

Якщо ви любите салати зі свіжою редискою, вирощеною на власному городі або в теплиці, яка приємно хрумтить у роті, то вам просто необхідно звернути увагу на ці сорти. Вони чудово зарекомендували себе в Україні та 100% будуть популярні у новому сезоні. Це не редиска, а справжній “феєрверк” смаку, яка росте в будь-яких умовах і відмінно поєднується з іншими овочами у свіжих салатах. Особливо приємно, що перший урожай вже можна буде отримати за кілька тижнів після посадки.

З якими культурами не можна саджати поряд редиску
З якими культурами не можна саджати поряд редиску

Краса

Дуже врожайний і ранньостиглий сорт червоної редиски. Форма плодів – кругла і велика до 15 г. М’якуш соковитий, щільний, має слабогострий смак і відмінно підходить для свіжих салатів. Від перших сходів до технічної стиглості потрібно всього 25 днів. Ідеальний час посіву із середини квітня. Середня врожайність за минулі сезони становила від 2,5 кг на 1 кв.м.

Ультраранній

Перший урожай вже можна буде зібрати за 18 днів після посіву. За формою кругла, колір насичено червоний. М’якуш плодів щільний, білий, соковитий і хрумкий. На смак – у міру гостра. Маса – 12 г. Перший посів проводиться на початку квітня. Невибаглива, росте в будь-якому ґрунті і добре переносить навіть 30-градусну спеку при своєчасному поливанні.

Рова

Серед усіх сортів виділяється делікатним у міру гострим смаком. Саме за цю якість набув великої популярності в Україні. За формою плода – округло-плоский. М’якуш – яскраво білий з рідкісними рожевими прожилками. Виживає за будь-яких умов. Відмінно зарекомендував себе у салатах та у вигляді самостійної закуски.

Схожі статті

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.