Кабачки стали улюбленим овочем для багатьох людей. Їхній аромат та смак — це аура літа. Вирощувати їх також взагалі нескладно. Вони як правило висаджується одразу в землю і при належному поливі вже через декілька місяців дають хороші плоди.
Кабачки як правило соковиті та ніжні, якщо зривати їх вчасно. Тоді овочі зазвичай невеликого розміру, але підходять для вживання в їжу. Якщо почекати, поки плоди виростуть, то часто складається так, що гіганти абсолютно несмачні.
Експерт розповів, яке добриво вносити у кабачки

Що зробити для того, аби урожай був і великим, і приємним на смак? Найголовніший крок — це підготовка ґрунту. Щоб отримати хороший врожай за декілька тижнів до посадки насіння необхідно у добрати землю. Ідеально для цього підходить коровʼяк. Це бюджетне та дуже дієве органічне добриво. Але можна його замінити будь-яким компостом.
Через декілька тижнів саджаємо кабачки та не забуваємо поставити мульчу. Так як кабачки полюбляють вологу та полив, мульча допоможе зберегти воду у ґрунті та допоможе розслабитися і не переживати про кущики, які у теплу пору року можуть швидко пересихати.
Звичайно, не забувайте про мінеральні добрива, які також необхідні для хорошого розвитку будь-якої рослини, не тільки кабачків. Це можуть бути азотні добрива, сірчані, тощо.

Серед народних методів підживлення кабачків доволі популярне додавання дріжджів, яке має стимулювати ріст рослин. У квітні подбайте про те, щоб ваші кабачки, якщо ви їх висадили раніше, не перемерзали. Цей місяць доволі непередбачуваний та небезпечний для багатьох рослин, так як можливе повернення заморозків.
Зробити це дуже просто, достатньо накрити овочі спеціальним матеріалом, або взагалі присипати листям.