Вирощування шпинату не потребує ніяких зусиль: як отримати врожай усього за 30 днів?

Шпинат вважається найкориснішою зеленню, адже окрім великої кількості мінералів та вітамінів, він містить у собі ще й білок, який робить його набагато ціннішим.

Часто так стається, що городники беруться за посадку шпинату, сіють його приблизно в квітні, а виростає доволі висока трава з невеликою кількістю листя і великою кількістю насіння.

Врожаю стає все менше і менше, хоча зроблено все правильно. Необхідно відмітити, що далі шпинат буде сіятися сам, тому ніякої необхідності оновлювати грядку самостійно не буде. І це саме ключовий момент для нас. Справа в тому, що шпинат можна сіяти навіть взимку.

Експерт розповів, як отримати врожай шпинату через 30 днів

Аграрії пояснили, як виростити шпинат на городі взимку
Аграрії пояснили, як виростити шпинат на городі взимку

Цій зелені не потрібне тепло для того, аби почуватися добре у ґрунті. Ба більше, холод вона сприймає набагато краще.

Тому спочатку шпинат варто посадити якраз у лютому, щоб вже через місяць мати можливість зібрати зелень. Наступний посів дасть нам набагато міцніші та красивіші рослини, а кущики будуть пишнішими.

За умови, якщо ви будете їх добре поливати, цілий рік ви точно будете забезпечені шпинатом, і лише сильні заморозки можуть позбавити вас цієї рослини.

Також зверніть свою увагу на те, що шпинат прекрасно уживаються з різноманітними сусідами. Наприклад, ви сміливо можете саджати його поруч з петрушкою або щавлем. З іншої сторони, шпинат часто стає жертвою шкідників. Доволі популярна історія — поява дірок на листках зелені.

Щоб не використовувати інсектициди, радимо посадити чорнобривці поруч, вони як правило відганяють комах і стають друзями будь-яких овочів. Окрім того, приємний запах на грядці вам буде гарантований, що також підніме настрій.

А от чого робити не треба — садити шпинат поруч з культурами, які самі страждають від шкідників. Посадіть його подалі від картоплі, баклажанів, томатів та огірків. Інакше лише сильніше будете привертати увагу комах, а також поставите під удар свій урожай.

Схожі статті

Ці 5 речей на дачі повільно залишають вас без урожаю – перевірте свою ділянку прямо зараз

Можна зробити все правильно, але все одно не отримати бажаного врожаю. Є неочевидні причини, чому так відбувається. Розповідаємо детальніше в нашому матеріалі.

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.