Квіти, які слід посадити саме в лютому: ці 4 рослини віддячать вам рясним цвітінням

Ці квіти слід обов'язково почати вирощувати в лютому. Для них це найкращий час, щоб пустити свої корінці, зміцнити основу, й підготуватися для посадки у відкритий ґрунт.

У лютому можна посадити багато квітів, які потім порадують вас рясним цвітінням вже навесні та влітку. Завдяки правильному посіву у лютому ви забезпечите собі красивий квітник на цілий сезон. Важливо лише знати, які рослини підходять для посадки в цьому місяці і як правильно це зробити, щоб досягти найкращого результату.

Ранній посів квітів дає можливість виростити здорову розсаду, яка за декілька місяців розцвіте в яскраві барви. Найкраще підходять для посадки в лютому рослини, які потребують тривалого періоду росту та розвиваються повільно. Однією з таких культур є петунія. Вона не лише додає кольору в саду, а й приваблює бджіл та метеликів. Висівайте насіння в дрібні горщики, заглиблюючи їх лише поверхнево, і забезпечте достатнє освітлення та тепло для проростання цієї рослини.

Городники пояснили, які квіти обов'язково слід посадити в лютому
Городники пояснили, які квіти обов’язково слід посадити в лютому

Інші квіти, які можна посадити в лютому, є календула та матіола. Вони зазвичай мають довгий вегетаційний період, тому посів у лютому дозволяє отримати здорові рослини до початку літнього сезону. Для цих квітів вибирайте яскраві місця на підвіконнях, де буде достатньо світла. Уникайте низьких температур, оскільки це може уповільнити проростання насіння.

Також можна посіяти в лютому деякі види віоли (фіалок) та цинії. Віоли добре розвиваються при низьких температурах, тому в лютому вони комфортно почуваються на підвіконні. Їх можна висівати в легкий ґрунт, не заглиблюючи насіння й забезпечивши легке притінення від прямого сонця. Для циній цей період ідеальний, адже вони вимагають тривалого періоду росту і не люблять пересаджування. Їх посів у лютому дозволить отримати міцні рослини до теплого періоду.

Щоб розсада цих рослин була здоровою, важливо стежити за температурним режимом і вологістю. Всі ці квіти потребують стабільної температури, яка не опускається нижче певного рівня, і регулярного поливу, але без перезволоження. Ранній посів надає можливість розсаді набрати силу, а після висадки в ґрунт вони швидко адаптуються і порадують рясним цвітінням.

Схожі статті

Ці 5 речей на дачі повільно залишають вас без урожаю – перевірте свою ділянку прямо зараз

Можна зробити все правильно, але все одно не отримати бажаного врожаю. Є неочевидні причини, чому так відбувається. Розповідаємо детальніше в нашому матеріалі.

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.