Щоб коренеплоди редиски виросли красивими та великими – слід саджати цю культур вчасно і правильно сіяти насіння на грядці. Під час вирощування редиски варто визначити оптимальні терміни для посіву. З висадкою затягувати не варто – адже культура дає гарний врожай лише під час короткого світлового дня.
Чим спекотніше та активніше буде сонце – тим більша вірогідність того, що коренеплід піде в стріли. Коли на редисі формується квіткова стрілка – то він перестає нарощувати коренеплід. Редиска стає волокнистою, твердою, сухою і зовсім непридатною для їжі.

Висівають редиску протягом березня, як тільки встановиться суха і тепла погода. В теплицях сіють редиску на 2-3 тижні раніше. Насіння цієї культури здатне проростати навіть в умовах мінімальних температурних значень. Сходи можуть з’являтися при температурі повітря +1…+2 градуси. Однак для формування коренеплоду потрібні більш високі температурні значення: від +15 до +18 градусів тепла.
Правильне місце під посадку редиски обирають заздалегідь. Ця культура не дасть гарного та соковитого врожаю, якщо буде рости на надмірно вологих, сухих та занадто важких ґрунтах.
Грядки із редискою розміщують на не сильно освітлених сонцем ділянках. В першій або другій половині дня вони повинні бути сильно затіненними. Ґрунт для культури підійде нейтральний або пухкий. Бажано, щоб він був поживним та легким.
Не бажано сіяти редиску на заболочених землях, надмірно сонячних і відкритих ділянках. Найкращий попередник для редиски – це салат. Культура росте добре також і після бобових культур, томатів, цибулі, огірків та суниці.
Традиційно редис висівають на грядках на відстані 15-20 см одна від одної. Насіння загортають на глибину 3 см. Між сусідніми рослинами роблять відстань у 5-7 см. Цього буде достатньо для формування коренеплодів. Сіяти редис можна більш густо, з подальшим проріджуванням ділянки з розсадою.

Спочатку на грядочках формують борозенки глибиною 3-4 см. Потім грядочки поливають та чекають повного вбирання вологи в товщу ґрунту. Насіння висівають на потрібній відстані один від одного. Борозни засипають ґрунтом зверху, використовуючи річковий пісок та ґрунт і знову полити ґрядку.
Для прискорення проростання насіння місце посадки зверху накривають агроволокном або ж плівкою. коли з’являться перші сходи – укриття знімають.
Посіяти редиску також можна у лотки, придавлюючи їх у ґрунт. Садівники використовують цей метод для посіву в готові посадочні лунки. Завдяки такому методу можна уникнути загущення посадок сіянців.