Копійчаний засіб з кухні, а герань через це активно випускає нові бутони: результат неймовірний

Необов'язково купляти спеціальне добриво для герані, адже можна ще краще підживити її за допомогою копійчаного засобу з кухні. Як це зробити?

Герань — квітка не примхлива. Саме за це її люблять. Адже вона може пережити деякий час і відсутність поливу, і погане сонце, і  бідний ґрунт. Так само ця рослина прощає помилки. І все ж таки, щоб вона росла здоровою та красивою, їй необхідний якісний догляд.

У нашому матеріалі ми поділимося секретом підживлення цієї рослини, завдяки якому вам вдасться уникнути походу до садового магазину. Адже все необхідне у вас вже є на кухні.

Квітникарі розповіли, чим підживити герань вдома

Причини, чому здорова герань починає в'янути на очах
Квітникарі розповіли, чим підживити герань вдома

Мова йде про популярну в усьому світі спецію — куркуму. Перш за все, цей інгредієнт буде відігравати фунгіцидну та антибактеріальну функцію. Власне, часто на Сході її використовують в кулінарії також саме за цим принципом.

Так як на багатьох вулицях Індії готуються страви для цілих сімей, немає ніякої гарантії щодо безпечності цієї їжі. І саме з метою уникнути ризику харчових отруєнь у ці страви додається куркума.

І так само даний продукт прекрасно справляється зі своєю задачею у садівництві. Але безумовно, не варто перегинати палицю. Четверть чайної ложки на 2 л води буде більш ніж достатньо для подальшого поливу.

Куркума ще й буде насичувати грунт корисними елементами: амінокислоти та вітаміни ваша рослина отримає обов’язково. За підживлення герань завжди дякує розкішними квітами, які починають розпускатися вже через декілька тижнів.

Не нехтуйте красунями на своєму підвіконні, адже навіть коли не хочеться витрачати гроші на підкормку, завжди можна знайти способи підтримати здоров’я рослинам.

Нагадуємо, що наближається час, коли герань можна черенкувати. На початку весни садівники як правило починають підрізку, і у цей період доволі просто отримати черенки, які швидко приживаються. Поставте їх у воду та чекайте, коли з’явиться коріння. Далі справа лише за вами.

Схожі статті

З року в рік саджаю ці: 5 сортів редиски, які перевершать всі ваші очікування – чемпіони 2025

Більшість городників вже активно почали висівати культури на городі, тоді як інші ще думають, які сорти обрати - ці 5 ранніх сортів редиски є найкращими для посадки.

Кожного року різна дата: конкретні числа, коли саджати кавуни на розсаду навесні 2025

Нині все більше городників вдаються до вирощування кавунів не лише в південних областях України - коли слід висівати насіння на розсаду навесні 2025?

5 способів оновити свій газон після зими: така м’яка травичка підійде для літніх вечорів

Ніжна травичка, що м'яко лягає під ноги, створить атмосферу комфорту і спокою. А з правильним доглядом ваш газон буде радувати вас зеленим кольором і гарним виглядом протягом усього сезону.

Забудьте про ці 5 рослин назавжди: троянди не встигнуть зацвісти, бо пропадуть – погані сусіди

Не лише овочам, а й квітам важливо мати гарних сусідів, зокрема трояндам, щоб вони довго та гарно цвіли - які рослини не варто висаджувати поруч?

40 г на 10 л і врожай у вас в кишені: підгодуйте цим часник – врожаю буде, хоч продавай

Часник потребує підживлення в три етапи, і на всіх етапах його росту воно різне - як правильно його підгодовувати і що потрібно знати про догляд цієї культури?

Ці 6 сортів фаворити всіх дачників: саджаю цю грушу, а потім смакую солодкими плодами

Не всі груші здатні рясно плодоносити й при цьому давати солодкі й великі плоди, і це неабиякий мінус, однак все ж існує 6 сортів, які гарно себе зарекомендували серед садівників.