Як виростити сливи, які ламатимуть гілки від врожаю? Соковиті і медові, як колись були у бабусі

Як виростити сливи, які будуть соковитими та медовими, як колись у бабусі? Плодів буде стільки, що гілки не витримуватимуть. Деталі в нашому матеріалі.

Всі ми добре пам’ятаємо ті неймовірні медові сливи, які нам передавали бабусі. Їхня шкірка часто була повністю у воску, а в розрізі вони неймовірно соковиті та ароматні.

Зараз такі сливи можна або придбати на ринку у фермерів, або виростити самостійно. Але для цього доведеться трохи попрацювати.

Як правило слива найбільше потребує роботи механічного характеру. Так, кожного року необхідно прибирати усі дикі паростки навколо стовбура. Справа в тому, що вони виснажують коріння та забирають усі сили, які дерево могло би витратити на формування плодів. І замість хорошого врожаю ми маємо купу “дички”.

Окрім того, кожної весни перед формуванням квіток необхідно правильно обрізати дерево. Прибираємо усі молоді гілки, непотрібні пагони, хворі частини дерева.

Дачник розповів, як виростити великий врожай сливи

Городники пояснили, який сорт сливи приживається в Україні найкраще
Дачник розповів, як виростити великий врожай сливи

Далі доведеться трохи позайматися хімією. Цей крок набагато простіший, адже вам доведеться просто зібрати золу та внести її під коріння.

Якщо хочете захистити дерево від шкідників, які також можуть його виснажувати, а також по сприяти зменшенню кількості плодів — влаштуйте навесні побілку дерева.

Дачник розповів, як виростити великий врожай сливи

Далі вже діло за малим. Необхідно буде час від часу слідкувати за формуванням врожаю та зривати погані сливи, які виглядають хворобливими або значно відстають у рості від інших. Вони не сформуються у великі фрукти, але тим часом будуть забирати необхідні мікроелементи, які могли б дістатися іншим плодам.

Нагадуємо, що вже дуже скоро розпочинається посадковий сезон. А це означає, що зараз можна братися за розсаду. Вже через декілька тижнів обіцяють сонячні дні, які обов’язково посприяють хорошому розвитку ваших рослин.

Саме час піти у садовий магазин та придбати усе необхідне для роботи.

Схожі статті

Як отримати багатий урожай полуниці? Ці 3 секрети принесуть вам відра ягід – їстимете досхочу

Полуниця має шанувальників в усіх країнах світу. Це ягода, яка давно захопила серця людей. Але як іронічно, що вона плодоносить лише раз на сезон!

Безкісточковий сорт винограду, який швидко приживається: плоди будуть вже на початку серпня

Цей сорт винограду відрізняється простотою у догляді і не потребує особливих умов для посадки. Його можна вирощувати навіть на невеликих ділянках, і він буде радувати свіжими та смачними ягодами.

Негатив, нещастя і сварки: 5 причин, чому не варто садити бузок поряд із будинком

Часто бузок можна побачити саме біля будинку, але меншість знає, що насправді там його не можна вирощувати і є кілька причин, які це пояснюють - де краще висаджувати цю рослину?

Врожай буде втричі більше, якщо знаєте секретне місце: де садити петрушку на городі в 2025

Яке ж місце обрати для посадки петрушки - таке питання ставить собі абсолютно кожен дачник - розповідаємо, які місця підходять, а які ні. Врожай у вас в кишені.

Як тільки побачили це на березах – час висаджувати цибулю: найкорисніша порада від дачників

Висаджування цибулі-сівка у відкритий ґрунт має свої особливості. Щоб уникнути стрілкування культури – потрібно дотримуватись правил, про які нагадують досвідчені дачники.

Чи потрібно обрізати хвостики з цибулі під час весняної посадки: бабуся все пояснила

Бабусині поради, без сумніву, є мудрими, але варто не забувати про наукові дослідження та сучасні методи догляду за городом. Що з приводу "хвостиків" на цибулі думають аграрії?