5 причин, чому немає врожаю: перець перестав плодоносити і цьому є пояснення – що з ним не так

Кожен городник має мрію отримати високий врожай, але не завжди ця мрія є досяжною - чому перець не дає ніяких плодів і як виправити цю ситуацію?

Солодкий перець є вимогливою культурою в плані вирощування і не завжди при зборі врожаю городники отримують бажаний результат. Якщо ви не надасте всі необхідні умови для його росту, то перець скине квітки або не завʼяже плоди. Якщо перець не отримує достатньо світла, тепла чи вологи, то це пряма причина, чому рослина не плодоносить.

Часто спостерігається таке явище, коли перець цвіте, але не дає плодів, тому пропонуємо вам розглянути всі можливі причини цього, щоб уникнути неприємностей в майбутньому.

Освітлення

Для перцю слід надати достатньо сонячного освітлення, якщо рослина знаходиться в тіні або в умовах, де її листя перекривають інші культури, тоді вона не зможе нормально цвісти і давати плоди.

Городники розповіли, чому перець не плодоносить
Городники розповіли, чому перець не плодоносить

Пересихання ґрунту

Повне пересихання землі лише завдає перцю великого стресу. Під час росту до початку цвітіння, ґрунт повинен залишатися постійно вологим.

Надмірний полив

Проте, надмірна волога може призвести до проблем, адже у такому випадку відбувається застій в ґрунті, а це сприяє появі грибкових захворювання. Полив повинен здійснюватись тоді, коли верхній шар землі трохи підсохне. Коли перець почне цвісти, можна буде збільшити кількість поливу.

Підживлення

Якщо ви будете використовувати занадто багато азотних добрив, це спричинить “жирування” – перець наростить зелену масу, але цвісти не буде. Для уникнення цієї проблеми, потрібно вибирати добрива з низьким вмістом азоту або ж взагалі тимчасово утриматись від цієї процедури.

Городники розповіли, чому перець не плодоносить
Городники розповіли, чому перець не плодоносить

Нестача поживних речовин

У випадку нестачі поживних речовин у землі не варто очікувати на плоди, лише на цвіт. Якщо ж так сталося, то потрібно провести додаткове підживлення, на поміч прийдуть спеціальні добрива, які призначені для томатів та перців, вони містять всі необхідні речовини для росту рослин.

Доглядайте правильно за цією культурою, адже завдяки вашій праці та увазі ви будете в майбутньому насолоджуватись солодкими та величезними перчиками.

Схожі статті

Щавель саджаю і врожай маю: як і коли потрібно садити цю зелень – смачна й соковита

Щавель дуже легко вирощувати на ділянці, адже він не потребує особливих умов для вирощування, але дає багатий і смачний врожай. Коли, як і де його висаджувати?

6 рослин, які процвітають на глинистому ґрунті: поради для українських садівників

Садовий ґрунт буває різних типів і кожен із них – зі своїми особливостями. Глинисту землю можна впізнати за структурою та виглядом. Розповідаємо, які рослини можна висаджувати в глинистому ґрунті.

Хтось друг, а хтось ворог: які плодові дерева не можна садити одне біля одного – мінус врожай

Деякі садівники дотримуються думки, що плодові дерева ідеально розвиваються в парах, але насправді не зовсім так - які рослини не можна вирощувати біля одне одного?

З року в рік саджаю тільки ці: сорти цибулі, які перевершать ваші очікування – чемпіони 2025

Важливо правильно підібрати сорт рослини перед посадкою, щоб всі прикладені зусилля в догляді не були марними - яку цибулю посадити на грядці вже навесні?

Картопляні очистки – справжнє золото для грядки: 2 способи їх застосування на городі

Якщо у вас залишилось багато картопляного лушпиння – не поспішайте його викидати. Адже воно може стати справжнім "золотом" для грядки. Розповідаємо, як його правильно використати.

Баклажани у відрах – а це як? Вирощую так вже 5 років – до 10 кг з відра маю. Розповідаю

Баклажани прекрасно смакують в салатах і консерваціях, тому все більше людей вдається до їх вирощування в себе на городі - пропонуємо цікавий метод для посадки цієї культури.