Робимо це зараз обов’язково: яблуні та вишні порадують улітку відрами врожаю – очам не повірите

Багатий врожай яблуні та вишні — це обов'язково смачні компоти та пироги, пиріжки із солодкою начинкою і незабутні вечори зі свіжою ягодою. Головне — правильно доглядати за своїми деревами.

Яблука та вишні загалом мають доволі хорошу репутацію у дачників, адже не вимагають до себе особливої уваги. Ці дерева можна спокійно залишити без нагляду на тривалий час, і їм нічого не буде.

Якщо влітку ідуть рясні дощі — це справжня благодать, адже вродить добре. Приїжджай на дачу і просто збирай плоди.

Але все ж таки варто приглядати за своїми садовими жителями. А для того, щоб бути впевненим у кількості майбутніх яблук та вишні, краще провести просту обробітку, яка значно підвищить шанси на хороший врожай.

Дачники розповіли, що зробити для підвищення врожайності яблуні та вишні

Агрономи розповіли, що треба зробити з яблунею взимку
Дачники розповіли, що зробити для підвищення врожайності яблуні та вишні

Так, радимо Вам провести невеличку процедуру, яка захистить ваші рослини від шкідників та грибкових захворювань. Для цього буде достатньо змішати вапно та глину у пропорціях 1:1. Дані речовини у сухому вигляді необхідно розчинити у невеликій кількості води. Якщо дерев 2-3 — п’яти літрів вистачить.

Але зверніть свою увагу на те, що зробити це краще вже протягом місяця. Природа потихеньку починає прокидатися, морози пройдуть і почнуть розкриватися пагони.

У квітні можна буде провести повторну процедуру, за допомогою якої ми закріпимо результат і будемо впевнені у тому, що дерева залишаться здоровими і захищеними.

Якщо хочеться збагатити землю мінералами, можна придбати суперфосфат, який точно не буде зайвим, особливо у період активного росту рослин.

Коли найкраще обробити вишню від шкідників
Дачники розповіли, що зробити для підвищення врожайності яблуні та вишні

До появи квіток також можна обробити листя та гілки дерев інсектицидами. Якщо не встигнути, доведеться це зробити вже наприкінці травня, коли сформуються плоди, а бджоли не прилітатимуть. Пам’ятайте, що пухнастих гостей необхідно берегти для того, аби вони мали можливість запилювати квітки та дарувати нам багаті врожаї.

Схожі статті

Домашнє просочення для деревини: простий розчин вбереже дерево від гниття і деформації

Людство ще не придумали кращого матеріалу для оздоблення домівки, ніж дерево. Воно екологічне, міцне та стійке. Але за ним необхідно правильно доглядати.

Не відходи, а золото: внесіть 2 столових ложки цього продукту і ахнете від результату

Інколи те, що ми маємо намір викинути в сміття насправді — справжній скарб, який можна використати абсолютно іншим чином. За цей подарунок земля вам буде вдячна.

Як приготувати компост всього за пару місяців: 2 грубі помилки, які повторює 90% дачників

Найпоширеніші помилки при формуванні компосту, які зазвичай роблять 90% початківців і навіть досвідчених дачників. Як прискорити дозрівання добрива та нічого не зіпсувати?

Як повернути газону ідеальний вигляд? Маловідомий, але найефективніший прийом від кульбаб

Здається, зробили все правильно, а на газоні все більше і більше з'являються бур'яни та кульбаби. Як раз і назавжди закрити це питання? Відповідаємо в нашому матеріалі.

Варто запам’ятати цю пораду: як вивести мурах з ділянки – покладіть плівку на мурашник

Якщо ви хочете назавжди позбутися мурах, які заполонили ділянку, то прислухайтеся до порад досвідчених городників. Цей метод ще будь-коли підводив.

3 правила обрізки дерев від радника Тернопільської ОДА: чиновник показав, як робить це сам

Ці прості правила допоможуть садівникам доглядати за деревами так, щоб не допускати помилок при обрізці. Виконуючи їх, можна не лише покращити вигляд саду, а й забезпечити високий урожай плодів.