Багато дачників намагаються назавжди вивести з ділянки кульбаби і долучають до цього процесу перевірені та нові способи. Ці квіти – медоноси і зазвичай розмножуються на газонах і городніх грядках. І хоча в кульбаб багато корисних властивостей – їхня присутність в доглянутих садочках та клумбах може бути небажаною. “Сенсація” пропонує до уваги читачів протий спосіб “видворення” кульбаб із городу. Для його реалізації знадобиться кукурудзяне борошно.
Відразу зауважимо, що запропонований метод не допомагає позбавитись від вже дорослих і розвинених кульбаб. Проте завдяки йому можна запобігти проростанню насіння цих квітів. В складі кукурудзяного борошна міститься багато глютену, який утворює на землі бар’єр та перешкоджає активному проростанню бур’янів та кульбаб.

Щоб досягти найкращого ефекту – цей метод з кукурудзяним борошном використовують в межах профілактики. Тобто, продукт розподіляють по городу та квіткових клумбах ще до того, як кульбаби почнуть активно поширюватись навесні.
Кукурудзяне борошно рівномірним шаром розподіляють по ділянці чи городу. Процедуру роблять не одноразово, а повторюючи її один раз у 1.5 місяці.
Якщо перші сходи бур’янів вже з’явилися на городі – частоту обробки збільшують, проводячи її 1 раз на 30 днів. Перед виконанням процедури важливо слідкувати за прогнозом погоди. Бажано, щоб протягом 2-х днів після внесення кукурудзяного борошна не було дощів. Інакше вони вимиють його з поверхні ґрунту.
Якщо в домашньому господарстві немає достатньо кукурудзяного борошна – його заміняют глютеновим або ж кормовим борошном. Ці продукти зі схожими властивостями і також перешкоджатимуть проростанню бур’янів.

Наведений метод є гарною альтернативою хімічним гербіцидам. Він не наносить шкоди культурним рослинам та ґрунту. Водночас варто пам’ятати, що кукурудзяне борошно діє на стадії проростання насіння. Якщо кульбаби вже виросли – позбавитись від них допоможе лише механічне видалення.