Розчиніть це у воді – і півонії вразять цвітінням. Сусідка буде заглядати через паркан

Догляд за півоніями — справа не з легких. Але усього декілька простих секретів з підживлення цих рослин може в корені змінити ваш погляд на нього.

Якщо ви колись вважали, що внесення дріжджів до ґрунту — неефективна методика підживлення рослин, ви сильно помилялися.

Так, велика кількість дачників давно практикує даний метод, особливо на городі. Як правило, дріжджами підживлюють огірки, кабачки, помідори, тощо. Робиться це навесні, в квітні і травні.

Але він не менш дієвий по відношенню до наших прекрасних королев саду — півоній.

Чим підживити півонії навесні

Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння
Чим підживити півонії навесні

Як це працює? Дріжджі необхідно вносити у ґрунт, коли він вже прогрівся. Тобто, немає загрози повторних заморозків, а земля тепла і вже починає родити.

Перш за все, дріжджі прискорюють розклад елементів землі на органічні речовини, що стає природним добривом. Окрім того, дріжджі стають ідеальним місцем для розмноження корисних бактерій, які своєю діяльністю покращують ріст рослин.

Мало того, земля стає набагато рихлішою. Усе це являється позитивними факторами для зростання квітки, особливо такою примхливою як півонія.

Квітникар розповів, як правильно підживлювати півонії
Чим підживити півонії навесні

Для того, щоб приготувати таке просте підживлення, вам знадобиться упаковка сухих дріжджів, відро води, і близько 200 г цукру — лише для того, щоб прискорити їх діяльність.

Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння
Чим підживити півонії навесні

Дріжджі з цукром, звичайно, розчиняємо в теплій воді для того, щоб їм було комфортно.

Вливаємо даний розчин під корінь і згодом починаємо спостерігати за тим, як квітка почувається. А ми можемо вас запевнити, що півонія подякує за такий жест.

Нагадуємо, що півонія також реагує на кислотність ґрунту, присутність мінеральних речовин, органічних добрив, шкідників, тощо. Особливо квітка привертає увагу мурах, тому її необхідно одразу захищати цих жителів нашого саду.

Коріння півонії крихке, тому вона дуже болісно реагує на будь-які маніпуляції, пов’язані з пересадкою чи поділом куща.

Схожі статті

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.

Як перемогти фітофтороз? Помідори більше не злякають ні дощі, ні тумани – 2 дієвих методи

Для дачників і городників фітофтороз є справжнім випробуванням. Насамперед, на міцність своїх нервів! Але, є кілька методів, які можуть легко та просто вирішити навіть це питання!

Така обробка врятує аґрус від білого нальоту: обприскайте кущі з 15 по 31 березня цим розчином

Білий наліт на аґрусі – це ознака борошнистої роси, яка здатна повністю позбавити господарів ягідного врожаю. Щоб цього не сталось – обприскайте кущі з 15 по 31 березня ефективним розчином.