Зручне та ефективне рішення для зберігання часнику на тривалий час: лайфхак на 100 зі 100

Такий спосіб дозволить зайнятим людям, в яких дуже мало вільного часу, мати під рукою готову запашну пряність. Більше того, таким чином часник зберігатиметься свіжим.

Щоб часник не проростав і не гнив практично протягом усього року, слід скористатися одним із найзручніших і найефективніших методів його зберігання. А саме, заморожування! Це дозволить зберегти всі смакові та корисні властивості часнику, при цьому, завжди маючи його під рукою — не гнилим і не засохлим.

Часник потрібно повністю почистити від шкірки у вигляді цілих “головок”. Після – пропустити через м’ясорубку, або подрібнити за допомогою блендера. Отриману масу слід скласти в поліетиленовий пакет і викласти на рівну поверхню, наприклад, на обробну дошку або піднос, і ретельно розрівняти його (прямо з пакетиком). Це дозволить зробити товщину рівномірною й легко поділити часник на порції.

Кулінари пояснили, який спосіб допоможе зберігати часник цілий рік
Кулінари пояснили, який спосіб допоможе зберігати часник цілий рік

Останній етап, як раз, розділення часнику на порції. Це можна зробити за допомогою звичайної лінійки. Нею слід поділити часникову масу на лінії, а потім на квадратики. Таким чином, у господинь мають вийти ідеальні кубики для використання у майбутньому під час приготування будь-яких страв. Замість звичайних кульочків, можна використовувати спеціальні зіп-пакети, що продаються в супермаркетах. Причина — з-під точно не відчуватиметься ніякого запаху часнику. Приготовлений порційний часник слід покласти у морозилку.

Саме такий спосіб зберігання дозволить завжди мати під рукою нормальний, не гнилий і не сушений часник. Коли він знадобиться, достатньо буде просто дістати його з морозилки, взяти собі необхідну кількість (необхідні квадратики), а все зайве покласти на місце. Приготувати часник таким чином можна у будь-який вільний час. А по будням, коли є чимало роботи, будь-яка жінка вже матиме під рукою готову запашну пряність для різних страв.

Схожі статті

Насіння цього помідора змітають з полиць: дачники засадили їм усі підвіконня у 2025 році

Дачники вже починають висівати насіння овочів на розсаду, в тому числі і помідорів, тоді постає питання, який сорт краще обрати, щоб виросли смачні й солодкі плоди?

Новий рецепт приготування океанського хека: секрет криється у спеціальному соусі та засмажці

Печений хек завжди є чудовим варіантом для сімейної вечері чи святкового столу. Ця риба легка у приготуванні, а з новим соусом, вона здивує вас своїм багатством смаків і ароматів.

Врожай обох у вас в кишені: посадіть ці рослини під яблунею в 2025-му – сусіди на городі

Сусіди для яблуні мають бути правильними, адже не зі всіма це дерево товаришує і це може негативно вплинути на врожайність рослини - що посадити під яблунею, щоб потім зібрати МЕГА плоди.

Як виростити виноград без кісточок? Прийом, про який мовчать досвідчені садівники

Виноград без кісточок — це мрія багатьох дачників. Неймовірно ароматна та соковита ягода, яка буквально тане в році… Що ще треба для щастя?

Не тільки варення: угорці знаються на 3 цілющих властивостях ожини — ось що з нею роблять

Ожина — це не просто смачна ягода, а справжній скарб, на використанні якого добре знаються угорці. Що можна зробити з нею і які властивості вона приховує?

Додайте 100 г цього і квіти зацвітуть: троянди та гортензії будуть тішити цвітом все літо 2025

Троянди та гортензії є неабиякою прикрасою саду, коли вони цвітуть, але іноді цього не стається - чим підживити квіти, щоб вони радували око дачників протягом літа?