Як посіяти петунію, щоб вона зацвіла вже через 30 днів: поки сусіди “чухаються”, у вас вже сад

Щоб отримати ранній весняний сад, можна взятися за висівання петунії, адже вона зійде вже через місяць, якщо ви правильно підійдете до цієї задачі.

І складного у цьому абсолютно нічого немає. Вам буде достатньо зробити всього декілька простих кроків для того, аби у вас виросла міцна розсада квіток і трохи уваги щодня, за що вона вам обов’язково потім віддячить.

Але, звичайно, обов’язково знайдіть для себе підходящий вам сорт петунії, який вам буде подобатися. Зараз є неймовірний асортимент махрових сортів, які зачаровують і притягують погляд.

І найважливіше — оберіть якісне насіння, адже саме від цього залежить і протікання усіх наступних процесів, і сам результат.

Квітникарі розповіли, як посіяти петунію, щоб зацвіла через місяць

Квітникарі розповіли, як посіяти петунію, щоб зацвіла через місяць

Для початку необхідно підготувати насіння до посадки. Краще на нехтуйте цим кроком, адже мова йде про захист матеріалу від можливих хвороб, а також його стимуляція до зросту. Так, замочіть насіння в слабкому розчині марганцівки на пів години. Це знищить грибки та підвищить схожість.

Далі необхідно створити ідеальні умови для розсади. Перш за все, це земля. Її необхідно проколювати. Це робиться для того, аби земля була абсолютно стерильною, і як результат — розсада не захворіє.

Окрім того зверніть свою увагу на суміш. Ідеальний варіант — торф, пісок і звичайна земля в рівних частках.

Розкладаємо землю у спеціальні контейнери чи лунки, трохи збризкуємо теплою водою з пульверизатора, після чого голкою беремо насіння та вкладаємо у землю.

Зверху трохи присипаємо насіння і знову змочуємо. Розсаду необхідно накрити харчовою плівкою або пластиковою кришкою. Далі ставимо контейнер у світле місце, де температура повітря як правило від 20 до 25 градусів.

Вже через декілька днів мають з’явитися перші сходи, які треба регулярно зволожувати. А вже через 2 тижні можна братися за загартовування. Тільки-но стане тепло, ви зможете висадити свої петунії в горщики та потішити себе пишним цвітінням.

Схожі статті

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.