Вже почався той період, коли кожен дачник готується до сезону посадки, обирає сорти культур, які хоче посадити, ретельно вивчає методи вирощування та яким має бути догляд за рослинами. Звичайно, що всі хочують якомога швидше досягти гарних результатів, тому і вдаються до різних методів, які їм допомагають у цьому.
Найпопулярнішим варіантом є додавання золи в ґрунт, адже цей інгредієнт багатий на важливі мікроелементи – кальцій, калій, фосфор, які необхідні для росту рослин. Саме зола покращує структуру ґрунту. При посадці насіння огірків, на кожну лунку варто висипати три столові ложки золи.

Також ефективним варіантом є додавання гною, однак слід не забувати, що свіжий гній може завдати шкоди рослинам, а саме викликати опіки на насінні. Тому для посадки розсади огірків рекомендується використовувати гній, якому 2-3 роки. Таке органічне добриво збагачує ґрунт корисними речовинами.
Досвідчені дачники радять додавати природні добрива, якщо вносити приблизно 150 г перегною в кожну лунку. З такими методами ви отримаєте величезний врожай огірків, яким будете насолоджуватись протягом всього сезону.

Також можна пустити в хід цибулиння, для цього потрібно залити дві пригорщі цибулевого лушпиння окропом та дати цій суміші настоятись протягом 24 годин. Під час посадки у кожну лунку слід додавати по ложці запареного лушпиння. Рекомендується і полити посіви отриманим розчином.
Варто зауважити, що мінеральні препарати є не менш ефективними для підживлення ґрунту. Радять використовувати фосфорні добрива, так як вони здатні підвищити врожайність.