Баклажани є надзвичайно корисними, а ще дуже смачними овочами. Вони настільки вкорінилися у наше щоденне меню, що вже існує “мільйон” варіантів того, як саме і з чим їх можна приготувати. Щоб баклажани росли міцними, здоровими та принесли багатий урожай, важливо правильно їх підживлювати. Саме це допоможе отримати велику кількість плодів і забезпечити їм відмінний смак, гарну текстуру і яскравий колір.
Насамперед, ґрунт, на якому будуть рости баклажани, має бути збагачений мінералами та органічними речовинами. Для цього можна використовувати перепрілий гній або компост. Такі добрива значно покращують структуру землі, надаючи рослинам всі необхідні елементи для хорошого росту, а також — для кореневої системи рослин.

А ось під час того, як баклажани починають активно рости, їх слід підживити азотним добривом. Це сприятиме розвитку зелені та листя. Утім, саме з цією підкормкою слід бути досить обережними. Адже, надмірна кількість сприятиме тому, що листя ростиме занадто сильно, а ось самі плоди баклажанів — ні. Або взагалі, суто самих плодів буде дуже й дуже мало. Під час цвітіння баклажанів необхідно переходити до фосфорно-калійних добрив. Це сприятиме розвитку кореневої системи і забезпечить рослинам гарне запилення, а ще — збільшить стійкість рослин до хвороб і шкідників. Також, це покращить якість плодів.
Не менш важливим є також підживлення кальцієм, адже він допомагає баклажанам краще засвоювати вологу і підтримувати стійкість до різних умов навколишнього середовища. Якщо баклажанам не вистачатиме кальцію, вони можуть почати жовтіти, а плоди будуть дрібними. Також баклажани добре реагують на магній, бор і марганець. Ці підкормки не тільки покращують загальний стан рослин, а й допомагають плодам бути більш смачними та ароматними.