20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Тим паче, зараз є велика кількість різних сортів, які заворожують своєю красою. Тому створити чарівний сад у себе вдома із цієї рослини — нескладно, і навіть недорого, що стає лише плюсом.

Спробуйте придбати декілька представниць цього класу. Обов’язково внесіть добрива за нашим рецептом, і ви будете вражені результатом. Як же із герані зробити справжню королеву саду?

Експерт розповів, чим ефективно підживити герань

Квітникарі розповіли, чим можна замінити вдома герань
Експерт розповів, чим ефективно підживити герань

Найбільшу потребу ця квітка має у звичайному йоді. Як правило він є вдома у аптечці у кожного. Тому це не має стати проблемою. Втім, цей засіб копійчаний, і його можна придбати.

Але ми маємо підкреслити, що неймовірно важливо бути акуратним із дозуванням йоду, інакше можна нашкодити рослинам. Для поливу герані достатньо розвести 20 мл йоду у 3 літрах води. Полив такою водою потрібно проводити не частіше ніж 1 раз на місяць. Найкращий час – на початку вегетаційного періоду або перед цвітінням.

Завдяки цьому елементу герань одразу почне пишно цвісти, а також буде нарощувати зелену масу, яка також додає їй декоративності.

Нагадуємо, що на даний момент настав прекрасний час для пророщування нових квіток. Для цього можна обрізати герань, яка також буде вдячна за дану процедуру, обрати найкращі гілки та поставити їх у воду. За бажанням додається стимулятор, аби рослина швидше нарощувала коріння. Вже приблизно через місяць можна буде посадити нові квітки.

Герань — це універсальна рослина, яка ідеально підходить як для вирощування вдома на підвіконні, так і для літнього саду. Ба більше, деякі господині навіть висаджують її у грунт, а восени, коли ще тепло, повертають назад у горщик.

Схожі статті

Ці 5 речей на дачі повільно залишають вас без урожаю – перевірте свою ділянку прямо зараз

Можна зробити все правильно, але все одно не отримати бажаного врожаю. Є неочевидні причини, чому так відбувається. Розповідаємо детальніше в нашому матеріалі.

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.