Ця приправа врятує кущі малини від шкідників: ягоди будуть великі і дуже запашні

Малина — вельми невибаглива та проста рослина, яка не вимагає до себе зайвої уваги. Але забувати про неї також не варто, особливо в період плодоношення.

Найбільш поширеною проблемою, яка виникає під час догляду за малиною являється поява шкідників поруч з кущем. Малина дає перший врожай ягід вже через 2 місяці після того, як з’являється листя.

Варто відмітити, що якщо сорт ремонтантний малина взагалі може плодоносити увесь літній сезон. А це велика кількість врожаю, яким не варто нехтувати. Тим паче, що з малини виходять неймовірно смачні джеми, варення, різні заготовки і компоти.

Окреме задоволення — мати можливість поласувати малиною, яка була тільки-но зірвана з куща.

Городники розповіли, як захистити малину від шкідників

Садівники назвали найродючіший сорт малини
Городники розповіли, як захистити малину від шкідників

Шкідників можна спровадити зі свого городу за допомогою інсектицидів. Але варто відмітити, що вони, по-перше, можуть бути шкідливими для нашого здоров’я, а по-друге, для комах.

Як ніяк, світ природи складається не тільки з тих, хто псує врожай, але й тих, хто допомагає нам його отримати. Сонечки захищають нас від попелиці, а бджоли працюють над появою майбутніх плодів.

Що посадити біля малини, щоби зібрати рекордний урожай
Городники розповіли, як захистити малину від шкідників

Тому найкращим варіантом захисту малини від шкідників буде обробка кущів розчином гірчиці. Для цього необхідно взяти 20 г гірчичного порошку та розвести його в 10 л води. Тобто, нам потрібно відро. Залишаємо цей розчин на добу, після чого можна обробити ним листя малини. Краще проводити 2 обробки.

Першу перед тим як малина зав’яже плоди, а другу вже перед фактичним плодоношенням. Тобто приблизно з різницею у 10 днів.

Як правило, цього буває достатньо для того, щоб малина не знала бід у вашому саду. Гірчиця створює тоненьку плівку на листях вашої рослини, і таким чином захищає її і від комах, і від стресу.

Для покращення ефекту біля коріння можна також насипати золу. Вона буде захищати кущі від слимаків, а також дасть багато мінеральних речовин для їх розвитку, що лише позитивно відобразиться на здоров’ї рослини.

Схожі статті

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.